Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím pán Vysloužil toto je najlepší príspevok v tomto roku čo ste dali.Stýmto problémom sa ja pasujem roky.Písal a telefónoval som do redakcií roky, upozornoval ich na tento problem že časopisi sú stereo neponúkajú nič nové zaujimavé čo by pritiahlo aj mladú generaciu.Pred 10 rokmi som stale obvolaval predajne či nemajú nejaku novú slivku na pálenku hneď v telefone sa každá pani začala smiať že či som alkoholik, ja som každej pani vravel nepijem v telefone ostalo ticho, pani chcem robiť slivovicu dobrú z nových sliviek poradte mi niečo, nevedeli.Až sa ozval podnikatel z Nitry pán Humay, ten mi povedal že chodí po celej eu. a z nemecka vozí novinky jedna je Toptaste má vysadené sady z tejto odrody pozval šefa plantexu na koštovku bol velmi spokojný, kupili licenciu a od vtedy sa predáva.Ako tu už písal pan I.Hlavatý o časopise sady a vinice ten bol tiež na tom dosť špatne pred 3 rokmi skontaktoval som sa s redaktorkou E.Novakovov pokecali sme o tejto problematike vravela nevedia odkial by mali zohnať nové info.Navrhla mi či by som ja a iný zahradkari nemohli jej dávať tipy.Keď som jej poslal zahraničné stranky zavolala mi a povedala že skoro spadla zo stoličky take novinky este nevidela a nečitala tolko zaujimavých vecí.Ten časopis odvtedy ožil čo tam nás viac zahradkarov prispievame, ale kde je zase pes zakopaný všetko tiež nemôže dávat brzdia ju šefovia nad ňou.Vravel som jej o každoročnej degustácii páleniek ktorá byva raz ročne v sobotu pred velkou nocou obec Radimov kusok od hranic s č.r. medzi mestami Holíč a Senica na zahorí.Chodí tam vela ludí až z Prahy na koštovku, vzoriek býva 1300 tý čo hodnotia komisia a degustujú palenky je ich viac skupin inak by ten napor nezvladli, vitazi si odnesú pekné ceny taketo niečo by v týchto časopisoch tiež mohlo byť. Dozviete sa tam všetko o kvasoch a palení minule vyhrala hruškovica z wilamsky robia ich len na 48% vtedy tam vinikne aroma.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika