Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jo, tomu rozumím. Jinak se o stromy taky starám, jak jen nejvíc jde. Proto se jim u mě tak daří. Vážně. Ty borovice jsou fantastické. Chodí se na to dívat i sousedi. Když jim řeknu, jak jsme je vysadil, tak nevěří. Jak jsme již psal, první dva roky jsem ale pravidelně zalíval. Se stromy si sice nepovídám, tak daleko můj vztah k nim nedospěl, ale jinak je mám rád velice. To byste viděl, kdybyste ke mně přišel na zahradu, jak o ně pečuji. To množstí bylo kvůli tomu, ze jsem je potřeboval do živého plotu a na spevnění spodní části zahrady, kde ujíždí zemina. (antierozivní efekt zejména kořenů borovic a modřínů, listnáče tam už jsou z dřívějška). A zpátky k vysvětlení mého barbarského počínání :-), Trhal jsme to ze země, protože jsme potřeboval do auta naložit pokaždé více kusů. Zpočátku jsem se s tím pižlal s rýčem, ale stejně ty kořeny rostly až metr od kmene, a to bych musel brát do auta půl lesa včetně půdy, tak jsem to vzdal a říkal si děj se vůle boží. Kdo má přežít, ten to přežije. A jak jsem psal, smrky a modříny to snesou bez problému, borovice je citlivější. Byly to náletové dřeviny z koberce pod starými stormy. TKdyž jsme se byl podívat do toho lesa, odkud jsem to bral, není poznat ani náznak. Je to stále tak husté, že stejně většiny ze stromů časem uschne a přežijou ty dravější. To je prostě příroda.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika