Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro FZ: Teď jste mě tedy dostal. Uznávám, že je to teoreticky nemožné a nebudeme se o tom proto dále bavit. Nemám tolik času. Musím přesazovat dokud nezačne pršet nebo sněžit. Taky to někdy zkuste. Já to dělám denně. Kdo s přesazováním stromků s kořenovym balem nemá velké zkušenosti, může si to vyzkoušet se sazenicemi rajčat přímo ve své zahradní zemině. Není to žádná velká věda. Není dobře začínat stokilovým balem.


U mě je koheze kořenového balu dána slabými mezimolekulovými interakcemi (např. vodíkové můstky) mezi částečkami humusu. Ty vznikají ve vodném prostředí, ale pevnost získají až po určitém vyschnutí. Podobně ztrácí pevnost namočený neklížený (např. toaletní) papír. Ale to je snad známé.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika