Vhodnost odrůdy podle oblasti.



host - 252.150 (?)
17.5.2007 21:04
dobrý den,jsem sice vyučený ovocnář a něco si pamatuji,ale po rozpadu JZD jsem našel práci v jiném oboru a co se týče nových odrůd nevím zhola nic,koupil jsem parcelu 550m.n.m. a samozřejmě si zde založím malí sad a chtěl bych hrušeň,třešeň,višeň a samozřejmě jabloně,mám těd´malou zahrádku v kolonii a odrůdy,rubín,šampion,matčino,jonatan j. grieve,mio a věru s hřebíčkovým pozdním od šlechtitele Červeného.Také nějaký rybíz a angrešt.....pozemek je mírně svažitý na jjz.Velice by mě zajímala odrůda fuji(zrovna do ní koušu a požitek je to mimořádný).již několik let marně sháním kornvalské hřebíčkové.díky za odpověd´.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 85.220 (?), 9.4.2007 18:55
Dík za radu,udělal jsem,voda je v 1 m a tím je to daný.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.150 (?), 17.5.2007 21:04
dobrý den,jsem sice vyučený ovocnář a něco si pamatuji,ale po rozpadu JZD jsem našel práci v jiném oboru a co se týče nových odrůd nevím zhola nic,koupil jsem parcelu 550m.n.m. a samozřejmě si zde založím malí sad a chtěl bych hrušeň,třešeň,višeň a samozřejmě jabloně,mám těd´malou zahrádku v kolonii a odrůdy,rubín,šampion,matčino,jonatan j. grieve,mio a věru s hřebíčkovým pozdním od šlechtitele Červeného.Také nějaký rybíz a angrešt.....pozemek je mírně svažitý na jjz.Velice by mě zajímala odrůda fuji(zrovna do ní koušu a požitek je to mimořádný).již několik let marně sháním kornvalské hřebíčkové.díky za odpověd´.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika