Odrůda vhodná pro alergiky?



Fawn - (4) - 93.86 (?)
7.8.2009 9:07

Alergií trpím zhruba od svých 15 let, mám pylovou alergii(bříza, habr..) která je křížená, jak to u těchto alergií většinou bývá s alergií potravinovou(jablka, mrkev, broskve, ořechy). Reakce na potraviny je většinou mírná, tekže nějáké kýchání a někdy jenom pálení v ústech. Reakce je pouze na syrové potraviny, po uvaření je vše ok. Metodu pokus x omyl jsem zkoušel na jablka kupovaná v obchodě, ale bez úspěchu. Pak jsem si v létě na výletě utrhl jablko ze stromu a žádná reakce nepřišla. Tak jsem začal na internetu hledat informace a dozvěděl jsem se, že alergikům v naší zeměpisné oblasti ponejvíce vadí v jablkách alergen s označením Ma l d1. A právě tohoto alergenu by mělo být v některých starších odrůdách méně, nebo dokonce(jak psal host) v holandské odrůdě Santana by neměl být vůbec. Jinak souhlasím že alergie se neprojevuje vždy u každého stejně, například švagr má alergii na pyl stejnou jako já a jablka jí bez problému,  ale vadí mu ořechy. Díky za tip na knihu, určitě se po ní podívám.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
Fawn - (4) - 83.159 (?), 5.8.2009 22:24, zobrazeno: 27056x

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti ktrerá odrůda je vhodná pro alergiky. Bohužel jsem alergik a když sním syrové jablko tak začnu kýchat a pálí mně v krku. Na internetu jsem našel informace existují některé většinou starší odrůdy které nejsou tolik alergenní. Už párkrát se mi stalo, že jsem v létě někde ze stromu utrhl jablko a žádná reakce nepřišla. Naproti tomu když koupím jablka v obchodě tak vždycky spolehlivě kýchám. Jablka velmi miluji a někdy ho sním i když vím co bude následovat. Kdyby měl někdo nějáký tip tak budu rád.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 31.135 (?), 6.8.2009 11:13

V Holandsku a Nemecku pestujú odrodu Santana ktorá je rezistentná a vraj je vhodná pre ľahších alergikov.Zohnať ju však bude asi problém. Zdroj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 93.86 (?), 6.8.2009 13:53

Díky za tip, to vypadá že bude jablko pro mně. Švagrová má květinářství a jezdí do holandska pro zboží, tak se ji zeptám jesli by se po této odrůdě nemrkla. Na internetu jsem našel i informace o výzkumném projektu EU jenž má za cíl pomoci vypěstovat jablko s minimem alergenů. Ve zpravodaji ovocnářské unie 04/2005 zase psali že se soudruhům ze Švédska podařilo vypěstovat novou odrůdu s pracovním označením B0654 která je také také vhodná pro alergiky. No jěště vypěstovat třešně bez pecek a na světě bude hned líp.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 246.18 (?), 19.11.2011 12:13
Moje zkušenosti s jablkem Santana jsou velmi dobré. Od přítele sadaře z jižní Moravy jsem letos získal bedýnku těchto jablek a okamžitě se staly těmi nejoblíbenějšími jablky pro celou moji rodinu - jen se po nich zaprášilo. Jablka na fotce jsou veliká 80 mm, chuť je příjemně vyrovnaně sladkokyselá a mimořádně šťavnatá. Dužnina má svoji jemnou charakteristickou vůni a je pouze středně tvrdá, čímž se snadno kouše. Na internetu jsem pátral po původu této odrůdy a zjistil jsem, že pochází z Holandska z křížení Elstar x Priscilla a je to rezistent na strupovitost s genem Vf. Poznámka k rodičovským odrůdám : Elstar má původ z křížení Golden Delicious x Ingrid Marie a Priscilla zase vznikla z křížení Starking Delicious x hybrid PRI 610-2 s genem Vf. Santana je raně zimní jablko, neboť ten sadař ji sklízí současně s Rubínem, takže je určitě vhodná i do vyšších poloh. Na holandských webových stránkách jsem dále zjistil, že tato odrůda je vhodná i pro lidi s mírnou alergií na jablka. V nabídce stromků jsem ji u nás našel pouze v ovocné školce ve Strážnici za 145,- Kč v kontejneru. Mně už získaný roub dobře roste, takže snad za 1- 2 roky se první plody předvedou i u mě na zahradě. Santanu jsem také viděl na několika výstavách ovoce v Olomouci, Hodoníně či Vyškově, kde byly plody ještě více vybarvené do červena. Máte někdo z přítomných diskutujících nějaké další pěstitelské zkušenosti s touto jistě zajímavou odrůdou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 6.8.2009 22:00

Pokus x omyl - alergie nejsou homogenní ve svých vlastnostech, to znamená, že "čistě nealergenní" může konkrétního senzibilizovaného alergika klidně i zabít...

Podotýkám, že pokud máte prokázanou konkrétní alergickou odpověď na konkrétní potravinu, je její další požívání "taháním tygra za ocas".

Jednou jste senzibilizován a každé další setkání s alergenem může být zdraví poškozující až život ohrožující. Pokud se zeptáte na názor ošetřujícího alergologa, bude opakovanou expozici známým alergenem jistě považovat za nepříliš uvážené jednání.

Zajímá-li Vás problematika více, přečtěte si knihu Dr. Fuchse - "alergie číhá v jídle a pití"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.168 (?), 6.8.2009 23:20

Asi záleží na co přesně jste alergický, jestli na jabko, nebo třeba na chemii používanou pro pěstování... Jinak souhlas s Alím - tahat tygra za ocas není to pravé...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Fawn - (4) - 93.86 (?), 7.8.2009 9:07

Alergií trpím zhruba od svých 15 let, mám pylovou alergii(bříza, habr..) která je křížená, jak to u těchto alergií většinou bývá s alergií potravinovou(jablka, mrkev, broskve, ořechy). Reakce na potraviny je většinou mírná, tekže nějáké kýchání a někdy jenom pálení v ústech. Reakce je pouze na syrové potraviny, po uvaření je vše ok. Metodu pokus x omyl jsem zkoušel na jablka kupovaná v obchodě, ale bez úspěchu. Pak jsem si v létě na výletě utrhl jablko ze stromu a žádná reakce nepřišla. Tak jsem začal na internetu hledat informace a dozvěděl jsem se, že alergikům v naší zeměpisné oblasti ponejvíce vadí v jablkách alergen s označením Ma l d1. A právě tohoto alergenu by mělo být v některých starších odrůdách méně, nebo dokonce(jak psal host) v holandské odrůdě Santana by neměl být vůbec. Jinak souhlasím že alergie se neprojevuje vždy u každého stejně, například švagr má alergii na pyl stejnou jako já a jablka jí bez problému,  ale vadí mu ořechy. Díky za tip na knihu, určitě se po ní podívám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 253.166 (?), 3.12.2014 15:45

Dobrý den, pro vás asi pozdní reakce po tolika letech, ale náhodou jsem narazila na tento přispěvek při hledání jabloně s názvem Santana. Ta alergie na jablka v obchodě je způsobená tim, že v jablku se proměnily jednoduché cukry ve složité pomocí zrání jablka. Také mám takovou alergii, že po utržení ze stromu nic a poté týž odrůda ve sklepě nějakou dobu ležící už nemožno konzumovat z důvodů alergie. Mluvím o vlastní sklizni jablek. Odrůdu Santana jsem koupila u sadaře tento víkend, sklizená jsou minimálně 2 měsíce a snědla jsem jich minimálně kilo a nic se mi nestalo. Takže koupím stromek a určitě budu pěstovat. Navíc jsou výborná a ohromě šťavnatá.Držím palce, vyzkoušejte. Hanka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.114 (?), 3.12.2014 17:32
Jednoduché cukry se ve složité nepromění, to si nějak pletete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.140 (?), 4.12.2014 12:14

Santanu považuji za nadějnou raně zimní odrůdu, u nás je již snědená. evidentně nemá problém se strupovitostí, a letos bez jakékoli ochrany měla nádherná velká a vyrovnaná jablka. david

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika