Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, pro vás asi pozdní reakce po tolika letech, ale náhodou jsem narazila na tento přispěvek při hledání jabloně s názvem Santana. Ta alergie na jablka v obchodě je způsobená tim, že v jablku se proměnily jednoduché cukry ve složité pomocí zrání jablka. Také mám takovou alergii, že po utržení ze stromu nic a poté týž odrůda ve sklepě nějakou dobu ležící už nemožno konzumovat z důvodů alergie. Mluvím o vlastní sklizni jablek. Odrůdu Santana jsem koupila u sadaře tento víkend, sklizená jsou minimálně 2 měsíce a snědla jsem jich minimálně kilo a nic se mi nestalo. Takže koupím stromek a určitě budu pěstovat. Navíc jsou výborná a ohromě šťavnatá.Držím palce, vyzkoušejte. Hanka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika