Jak dosáhnout maximální produkce při pěstování jablek?



host - 210.248 (?) 
31.1.2024 11:53, zobrazeno: 679x

Mám krásnou sadovou zahrádku s jabloněmi a momentálně se ptám, jaký je nejlepší způsob, jak dosáhnout co nejvyššího výnosu. Jsem velmi spokojen s kvalitou pěstovaných jablek, jsou velká a krásná, ale věřím, že produkce by mohla být vylepšena z hlediska jejich počtu.

V současné době používám hnojivo na zvětšení plodů Monster Bloom a musím říci, že jsem velmi spokojen s velikostí, objemem a vzhledem jablek. Nicméně bych chtěl maximalizovat svůj výnos a zvýšit množství jablek, které vyrůstají z každé větve. Zajímají mě nápady na posílení hnojiv nebo jiné rady, které by mi mohly pomoci získat ještě více jablek.

Mohl byste prosím doporučit vhodná hnojiva nebo specifické postupy, které by mohly vést k ještě lepším výsledkům? Všem moc děkuji za rady.

velká, kvalitní jablka
velká, kvalitní jablka
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 92.38 (?), 31.1.2024 12:18

Měl bych radu. Věnovat se víc pěstování jabloní než pašováním reklamy do diskuzního fóra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 91.196 (?), 31.1.2024 13:17

Co se týče počtu plodů, doporučuju nepřehnat probírku-jistě víte, o co jdecheeky? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.124 (?), 31.1.2024 15:36

Myslím, že vaše reakce je úplně zbytečná. Stačí se podívat na historii příspěvků tohoto uživatele, a bude vám jasné, že se jedná o jednoho z provozovatelů tohoto webu, který se tímto způsobem snaží nenápadně skrýt potřebné odkazy (reklamu). Jen v tomto případě je to už fakt hodně okaté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 2.164 (?), 31.1.2024 15:46
Reklama na mušincovitost jabloně 🤭.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika