Jablečný ocet - rizika při výrobě



host - 204.6 (?) 
26.10.2019 11:13, zobrazeno: 2696x

Dobrý den,

zbylo mi dost ne úplně prvojakostních jablek, které se nebudou hodit na uskladnění a moštů i jinak zpracovaných jablek už máme dost. Napadlo mě vyrobit si jablečný ocet, protože jej používám nejen já, ale dávám jej i slepicím.

Podle dostupných receptů je výroba vcelku jednoduchá, mě by zajímala možná s ní spojená rizika. Že by třeba kvašení neproběhlo tak, jak má? Že by byl více koncentrovaný, než je žádoucí?

Možná jsou moje otázky hloupé; za to se omlouvám, ale s kvašením nemám žádné zkušenosti. Nerad bych způsobil nějaké komplikace.

Máte někdo reálné zkušenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6450) - 9.14 (?), 26.10.2019 11:54

Nastrouhá se to a vrazí do nádoby, sklenice, sud. Trochu se může přisladit. Nechá kvasit, zakryté, pak se odkreje a přikryté plátnem nechá kysat. Když dokysá, sleje se a nechá ještě za přístupu vzduchu dojít. Může na povrchu plesnivět, nestalo se mi to. Jinak nevím o ničem. Koncentraci neposoudím, kyselý je to fest. Jak to chcete měřit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.6 (?), 26.10.2019 12:16

Nezměřím, proto se ptám, jestli z toho nehrozí nějaký průšvih. Jestli ne, je to super.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.6 (?), 26.10.2019 12:19

PS: Máte zkušenosti s trvanlivostí? Vydrží to do příští sezony třeba ve sklepě?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6450) - 9.14 (?), 26.10.2019 12:54

Vydrží. Myslím, že domácím kvašením se neudělá větší koncentrace než 10%. Co můžu posoudit, chutná to nějak podobně jako osmiprocentní ocet. Protiotázka: Proč ocet slepicím? A jak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.6 (?), 26.10.2019 14:31

Upřímně - přesně ani nevím.  Jednou za čas jím okyseluji vodu několik dnů po sobě, dělal to tak už můj děda, od kterého to mám. Údajně to zabírá na střevní parazity, jestli je to pravda - to Vám neřeknu, ale o žádných problémech u slepic nevím; pokud je nechytne kuna nebo liška, dožívají se u mě vysokého věku.

Děda dával obyčejný lihový ocet, který ale slepicím nechutná a vodu nepijou, dokud nemají opravdu žízeň. Naopak jablečný ocet ve vodě jim chutná na první pohled.

No a ocet obecně používám pravidelně i na desinfekci citlivých míst v kurníku, kde se občas vyskytnou kolonie čmelíků, nebo jiných parazitů a kde vápnění nepomůže, protože se otěrem odstraní velmi rychle. V létě měla např. jedna slepice otok na chodidle. Podezíral jsem hmyzí bodnutí, tři dny ji nechal belhat, když se to nezlepšilo, nasadil jsem octovou léčbu. Otok splasknul a zmizely i starší stopy napadení zákožkou.

Když k tomu přidám použití v domácnosti, myslím že můžu ocet vyrábět po bečkách...

Každopádně děkuji za komentáře. Začnu na menším množství a vyzkouším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika