Holovousy 1/2019



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
12.1.2019 9:52

Nebyl jsem v Holovousích, nemohu posoudit.Nicméně, pokud se na prvních deseti místech umístí devět odrůd vyšlechtěných v Holovousích, něco tu nesedí. A nemusíme brát v potaz, že Golden, Gala a Pinova jsou úplně na chvostu. Že takové pořadí nepůsobí důvěryhodně a ve svém důsledku nedělá holovouským odrůdám dobrou reklamu, to by si měli organizátoři při výběru vzorků uvědomit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 184.133 (?), 10.1.2019 12:31, zobrazeno: 2647x

Tak už máme za sebou i letošní degustaci v Holovousích. byli jste někdo jak v Lysicích, tak teď v Holovousích? Pro mě, který v Lysicích nebyl, Holovousy beru jako mimořádně sladký ročník, solidní a nejspíše jednotné uskladnění, jablka bez přidaných vůní (v Hořicích občas byla cítit hadrem na podlahu), prakticky všechna v kondici jedlé, nepřezrálé. Bohužel nedokážu převést PDF do JPG nebo PGN, tak výsledky sem dá někdo jiný. Nebo budou brzy na stránkách ČZS. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 182.227 (?), 10.1.2019 19:56

Jestli máte jakoukoliv stránku, třeba i v PDF, stačí ji "vyfotit" zmáčknutím klávesnice PRINT a pak klasicky vložit ctrl+v třeba do malování. Pak popřípadě zmenšit, ořezat a máte foto. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.201 (?), 10.1.2019 19:59
Nebol som ani v Lysicích, ani v Holovousích, ale dovolím si zavesiť foto s výsledkami z Holovous (poslal mi ich dr.Vysloužil). Na foto 2 je pár informácií o víťaznej odrode. IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.1.2019 9:52

Nebyl jsem v Holovousích, nemohu posoudit.Nicméně, pokud se na prvních deseti místech umístí devět odrůd vyšlechtěných v Holovousích, něco tu nesedí. A nemusíme brát v potaz, že Golden, Gala a Pinova jsou úplně na chvostu. Že takové pořadí nepůsobí důvěryhodně a ve svém důsledku nedělá holovouským odrůdám dobrou reklamu, to by si měli organizátoři při výběru vzorků uvědomit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika