Příspěvky uživatele - 234.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas, konec kvašení, 22.8.2022 Obsahuje fotku
Ahojte, tento rok mám v pláne vypáliť páľenku z hrušiek, ktoré rastú u nás na lúkach. Jedná sa o malé guľaté hrušky s výraznou hruškovou chuťou. Mám však malý problém, všetky ktoré spadnú majú ihneď diviaky a iná lesná zver. Odtrhol som jednu... celý příspěvek >
Holovousy 1/2019, 10.1.2019
Nebol som ani v Lysicích, ani v Holovousích, ale dovolím si zavesiť foto s výsledkami z Holovous (poslal mi ich dr.Vysloužil). Na foto 2 je pár informácií o víťaznej odrode. IH
Halehaven, 11.11.2018
Táto odroda broskyne sa pomaly vytráca.
Jesenno - zimné práce, 20.10.2018
V tomto čase vyvstáva otázka, čo s napadaným lístím. Ja lístie spod stromov odstraňujem, sčasti ho neskôr zarýľujem do pôdy v nezatrávnenej časti záhrady, sčasti odnesiem do kompostu. Keďže väčšiu časť záhrady mám zatrávnenú, najotravnejšie je... celý příspěvek >
Jabloň Solaris, 29.9.2018
91.159: Mám obavy, že ťažko nájdete niekoho, kto jabloň Solaris pestuje dlhšie. Je to ešte stále pomerne nová odroda zo střížovickej liahne. Zaujímavý neskorozimný žltoplodý rezistent, so slušnou skladovateľnosťou. Na foto 1 je jeho pôvod (dúfam že... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 29.9.2018 Obsahuje fotku
FLORINA - 12-ročný štvrťkmeň na M9. Strom má výšku 3,8 metra, šírka koruny je 3,2 metra, výška kmeňa 1 m. Celková úroda je 10 po okraj naplnených debničiek (viď fotky, pol debničky bol odpad - ten nie je na fotkách). Florina je neskutočne plodná... celý příspěvek >
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 27.11.2017
Záhradkára (českého aj slovenského) už dlhší čas nekupujem. Len výnimočne sa občas objavia články ktoré stojí za to prečítať. Pravdou však je, že tú "vyváženosť" si každý predstavuje podľa seba. Mňa ako hoby záhradkára zaujímajú najmä jablone a... celý příspěvek >
Identifika cehlodavce podle ocasu, 17.10.2016
Podľa mňa ten chvost patrí (teda patril) potkanovi -Rattus norvegicus. IH
Totálne neškodný herbicíd, 17.10.2016
Pre EM: Ja to riešim takto (foto) - bezplevelný úhor je len menší kruh a doň majú jablká zakázané padať (zablatené jablko-no fuj!). Padať môžu len do mäkkej trávičky okolo :-). Ale vážne: pán Polehla v tom príspevku jasne napísal, že takto je to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika