Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Roubuju už roky se střídavým úspěchem a můžu říct že největší úspěch mám u kopulace.Letos se mě ujaly všechny rouby na peckovinách na jednoletém i dvouletém dřevě-důležité je stejný průměr podnože a roubu a ostrý nůž který řeže na jeden zátah.Roubuju v březnu jakmile je takové teplo že udržím nůž v ruce.Pořádně ovázat a vršek zamáznout voskem.Nejdelší výhon z roubu měl 120cm.Zkoušel jsem přeroubovat třešni za kůru a višňové rouby se neujaly.Nevím kde jsem udělal chybu, jestli je mám zkusit nařezat v lednu a založit do země u kůlny?Poprosím pana Vysloužila který je zřejmě zkušený aby mě poradil.Sousedi po mě chtějí přeroubovat planou třešni, větve průměr 15 a více a mě se do toho nechce abych se neblamoval.Díky Vašek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika