Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jirko Jirko oslovil jste mě jako Váš učitel a vzor, když nevěděl jak odpovědět na věcné argumenty.Je třeba mě zesměšňovat ale hlavně překrucovat.Kdysi jsem Vás považoval za velký talent s fantazií a nezávislým myšlením.Pozvánka do Lysic z Vás bohužel udělalo pouze papouška cizích zájmů a napadání lidí.Jedno mě však věřte.Můžete jít degustovat do Lysic třeba 6 x ročně, ovocnařinu se tam nenaučíte.Ta se dělá jinde.Přesto odpovím.

Kdydy jste četl důvod mého rozhodnutí, jak a jakou technikou jsem volil svoje roubování neušlo by Vám jasné vysvětlení proč jsem tak konal.Proč to přetáčíte?

Nový výraz ovocnářský rasizmus je už naprosto mimo realitu.Proč tedy všude na světě selektují typové podnože.No přeci aby co nejméně ovlivnily naroubovanou kulturní odrůdu.Je mi Vás líto jak jste naložil se svým talentem.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika