Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud si mohu u jabloňových odrůd vybrat mezi odrůdami náchylnými ke strupovitosti a odrůdami odolnými k běžným rasám strupovitosti, potom jednoznačně volím ty odolné. Nemám zde co řešit. Fandím Střížovickému i Holovouskému šlechtění a přeju jim, aby se jim povedlo další mistrovské křížení. Bez výrobků agrochemického průmyslu se neobejdu u brambor a u rajčat, takže i jemu přeju dobrou budoucnost. Přikládám snímky plůdků nadějného "semenáče ze stráně" naroubovaného do korunky Rubinoly, dále přeroubovaný Mac Intosh Double Red ze kterého jsem nesklidil jediný zdravý plod bez strupovitosti, odrůdou Merkur. Roubování Merkura na vlka Mac Intoshe vyrůstajícího ze staršího dřeva, jsem provedl zjara roku 2014 a Mac Intoshe jsem odříznul až letos na jaře. Odolnost Merkuru neporazilo ani čtyřleté soužití se snad nejnáchylnější odrůdou ke strupovitosti. Vše pochopitelně bez postřiku proti strupovitosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika