Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak obaleči, pilatka či květopas mě nezajímají, ty se na listech a stavu stromu neprojeví.

Jak říkám, spoustu listů mám ohryzaných - na jaře to začíná listohlody a housenkami - nejspíš píďalkami, ačkoli jsem před jejich řáděním zkusil aplikovat Mospilan i Calypso. Prostě vždy něco přiletí, na píďalky to snad ani neúčinkuje.

Spec. na hrušních a jabloních mi pak úřadují bejlomorky, zobonosky révové či bodruška hrušňová.

Pak následují větrné dny, kdy se spousta listí potrhá, následně i s přibývajícím teplem hnědnou, pak začnou lítat další různí brouci, kteří hryžou a hryžou.

Pod stromy mám bezplevelné kolo, v případě sucha zalívám, stromy ještě neplodí a korunu vzdušnou samozřejmě zatím mají.

Jen mě už nenapadá, co bych mohl pro ochranu svých mladých stromků udělat - proti výše vypsaným se dle mě zasáhnout nedá, takže můžu jen závidět, že vám se takové problémy vyhýbají.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika