Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
IH: dekuji za reakci na muj podnět. Každá nemoc se dá vždycky léčit, otázka je zda vyléčit ;-) Ale teď vážně, nevěděl jsem přesně jak rychle vám prorůstá tráva zpět ve vašich podmínkách, záleží především na vlhkosti, ale jak pisete tak dost, asi hraje roli i závlaha. TAK právě zkusil bych ji zabrzdit tím jetelem plazivym, nemusíte až ke kmenům, chytne se sám po nějakých větších deštích mimo 2/2 června a v červenec. Vzklici vyseta dřív než proroste tráva. Zapojeny a vzrostly ji vezme z povrchové vrstvy vodu a konkuruje ji. U mě do dvou let jim tráva neproroste spíš pak nálet plevel ale to až spíš ten druhy rok v druhé půlce roku a pak už následuje stejně rytí :-)) V 2/2 prvního roku a 1/2 druhého roku vypadá fantasticky a čistě. Bohužel nemám takovou mocnost kvalitní země, jsem na přechodu hnědozemě a kambiozeme. Kdybych vyndal travní drny, které se mě už beztak netvoří, byl bych skoro bez nejlepší části půdy, takže já preklapim. Obycejne to tráva stejně nepřežije, udusí se, uhnije. "Vysete osivo vzchází opravdu překvapivě rychle a stejnoměrně." Mám odrůdy Jura a Vysočan. S pozdravem Kryštof.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika