Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím p. Petra z Pardubic

Vážím si Vás jako velikého oponenta a odborníka tak jako i   p. Vysloužila a jednám s Váma jako s rovnocenými odborníky. Já vím, že Čechy jsou a vždy budou jiné než Morava a to bez ohledu na nářečí. Naše malá vlast má to štěstí v neštěstí, že stojí přesně na hranici klimatu.a na to už konečně přišli i meteorologové. Česká oblast je teplá, mírná a srážkově vlhká, ale Morava je teplá a suchá a i zima je zde suchá, čili pevninské klima. Já zde čestně prohlašuji, že odrůda Topaz je silně vnímavá na klimatické reakce, Moravské a zároveň pevninské klima jí vůbec nesvědčí a silně jí degraduje. Jedině kdo má lepší výsledky s touto odrůdou jsou ti co jsou v podhorských oblastech Moravy.Proboha nebuď me zatvrzelí, ale otevřte oči a sledujme jak se daná odrůda se chová v různých klimatech!  To je to samé jak celou dobu mi tu odsuzujete Denár, ale nakonec byl mezi vítězy v Budějicích. Já jsem pro to, aby jsme se zde chovali objektivně a fér a prostě zde lidem řekli jak se daná odrůda chová v rozličných klimatech. Tuto možnost porovnávání příroda nedala nikomu jinému než nám v srdci Evropy. Jsme Evropské srdce jak se patří, pravá komora Čechy s oceánským klimatem a levá komora Morava a část východních Čech s pevninským a suchým klimatem. Tuto příležitost na tak malém území máme jenom my tak jí využijme a nehandrkujme se zde nad blbostma.

s pozdravem sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika