Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dnes je 17. dubna, většina jabloní má venku zelené poupě a ještě jsem nestříkal a podle předpovědi počasí ještě nějakou dobu počkám. Od rozpuku pupenů u nás nepršelo, takže podle mne strupovitost ještě nemohla nastoupit. Počkám až po prvním dešti, pak to vezmu Sylitem. Nechci stříkat víc než je nutné a odmítám prevenci typu "ať je to sichr". Vloni jsem proti strupovitosti stříkal jenom dvakrát, a to systemickým postřikem až po odkvětu, protože bylo celkem suché jaro a se strupovitostí nebyl problém. Mám i velmi háklivé odrůdy jako Šampion a Čistecké. Vloni nejhůře dopadl Topaz, utrpěl masivně sazovitost, s tím jsem ale neudělal nic, protože poslední pesticidní postřik u jabloní dělám proti obaleči, kdy Calypso nebo Mospilan míchám i s fungicidem na poslední postřik proti strupovitosti. Myslím, že při chemické ochraně stromů není ani tak důležité kolik, jako kdy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika