Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Z jiného soudku - zeptám se hlavního chemika KUKYho nebo dalších: Můžete na základě zkušeností porovnat proti strupovitosti a padlí Syllit - Zato - Topas - případně Thiram a Dithane a Decis (to je moje výzbroj nalezená ve skřínismiley)? Na Zato údajně je již značná rezistence, nevím, zda plošná, nebo jen tam, kde byl postřik často používán? Na jaře jsem stříknul 2x tuším Dithane nebo spíš Decis (skleróza). Nestříkám pravidelně, ale jen když se mi zdá počasí vhodné pro rozvoj chorob nebo když se objevují první známky onemocnění (nyní). Včera jsem zvolil Syllit, že by měl být i eradikativní a pronikat systemicky do pletiv (bohužel mi to po půl hodince lehounce zmoklo). A teď dumám, co použít z uvedeného dál asi za týden či později??

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika