Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Klasika, dalsi chytrak, ktery vsude byl... a vsechno vi.

Jak vite, ze nemam vynos?

Napsal jsem, ze vetsinu zeleniny a ovoce si zajistujeme sami.

Takze odpoved: lilek, kvetak, bile zeli, cervene zeli, patizony, brokolici pestuji na netkane cerne textilii a pod tunelem z bile netkane textilie.

Brambory, 4 osvedcene druhy, 2 zlute, 2 cervene, vynos cca 130kg

Kukurice -nehybrid, cca 20kg (bez klasu), jenom zrno.

Papriky - jak v technicke zralosti, tak i botanicke, nekolik kg. Vcetne palivych

Jahody - dva druhy, cca 20-25 kg rocne

Cibule - 5 ruznych druhu vcetne bile a cervene. Odhadem 30kg rocne

Cesnek - 3 druhy, vsechno palicaky. Odhadem 10 kg rocne

Por zimni i letni

Redkvicky nekolik druhu

Kedlubny nekolik druhu

Mak modry

Dyne, cukety nekolik druhu, vic nez potrebujeme

Celer - 3 druhy, 1 druh bulvovy, 1 druh listovy a 1 rapikaty

Petrzel-osvedcil se mi zatim jenom jeden druh, ccca 8 kg rocne

Mrkev 3 druhy, asi 20-25 kg rocne

Salaty - 4 ruzne druhy, jak hlavky, tak k rezu

Hrach 3 druhy, jenom kerickovy

Fazole - jak na semena, tak i na lusky, jenom kerickove

Plus vsechny standardi bylinky vcetne kopru, rukoly, rokety, maty, medunky, salveje, bazalek, tymianu, dobromysle, koriandru, pazitky.

Navic rebarboru, kren, rybiz cerveny a cerny, nekolik druhu boruvek, nekolik druhu ostruzin a malin a angresty.

Plus vino- stolni. Na jine druhy tady nejsou podminky.

A na volne plose ve treti trati jeste kytky plus dalsi kytky kolem vcetne levanduli, tulipany, hortenzii a rady dalsich.

Mnoho rostlin si pestuji z vlastnich semen / sadbovych brambor atd.

Travnik jsem od zacatku roku jeste neposekal, diky tomu tady mam spoustu vcel (od souseda, ktery mi za to dava med) a dalsiho hmyzu.

Msice jsou, ale taky je obrovska spousta slunecek...

A ano, na broskvi byla a je kaderavost. Nechal jsem to tak, strom si s tim poradil. 

V zime davame ptakum jidlo do krmitek, diky tomu tady jeste jsou. 

Je pravdou, ze jahody, kere a stromy musim v dobe plodu zakryvat sitemi pred ptaky, protoze maji snahu to snist, ale to je dan za zabavu.

Ano, nemam snove vynosy z m2. Hnojim jenom konskym hnojem od mych znamych, z konu, kteriese pasou (v zime maji seno) a prirodni doplnky. Plus trusem od vlastnich slepic, kterym vim co davam. Plus vlastnim kompostem - 4 kompostery o objemu celkem 24m3.

To vsechno na pude a v podminkach, ktere jsou vic nez nepriznive.

Ano, priblizne ctvrtinu az tretinu urody sezerou "skudci". Ale kdyz to nebudou chtit jist brouci proc bych to mel jist ja?

Nemam plodiny, ktere jsou na fotkach (upravovanych), ale taky v nich neni zadna chemie.

To, co jem napsal o tuposti a lenosti evidentne plati.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika