Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Orion mám na podnoži J-TE-E asi 6 let, od druhého roku plodí úplně bez problémů, musím v červnu protrhávat. Letos zase krásně kvetl, sice přišly kroupy na velikonoční pondělí, ale škody nejsou tak velké jak jsem si myslel.Pokud nic dalšího podobného nepřijde, tak úroda by měla být normální.Pěstuji na JM, půda těžká jílovitá, vysoká hladina spodní vody.Stejně tak Topaz, který mám na J-TE-E a na A2 vysokokmeny.Hnojení NPK jednou za 3 až 4 roky jinak při ochraně přidávám listová hnojiva.Před několika lety jsem si nechal udělat rozbor půdy a podle toho jsem hnojil.Jednou za dva nebo tři roky dávám do pásů pod jabloně kompost nebo uleželý hnůj.Protože je zde těžká jílovitá půda, tak jednou za 4 až 5 let vápním dolomitským vápencem.Zdravím Tonda          

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika