Plané hrušně



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 234.13 (?) 
5.4.2018 19:23
Ja trenujem vrublovanie na viacrocnych plankach po okoli, najma hrusiek je vsade vela. Dnes som skusal jablone a hrusky, nieco do razstepu a nieco za koru, cca vo vyske pasa kde je hladka kôra, uz sa dobre odlupovala na juznej strane kmena, len vosk sa dost roztekal na slnku tak zrejme ho bude treba este ist doplnit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 124.50 (?), 5.4.2018 22:21

Já jsem včera též přesadil planou hrušku na zahradu s tím, že ji za rok na roubuji, kdyz se chytne. Bohužel byla přirostlá jedním silným kořenem cca sila 3 až 4 cm k matečnímu stromu a měla jen jeden cca půl cm silný krátký kořen. Provedl jsem hluboký řez, ale moc nevěřím tomu, že se chytne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.81 (?), 5.4.2018 22:43

To bývá, když se kope pod starou hrušní. Také na jeden takový proutek (výmladek, odkopek) čekám, jak se rozhodne. JG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 23.4.2018 21:59

len vosk sa dost roztekal na slnku tak zrejme ho bude treba este ist doplnit.

Jestli se Vám vosk roztéká na slunci, tak ho nedoplňujte, ale vyměňte za pořádný. Vosk může zatéct do řezných plošek a bránit srůstu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.75 (?), 24.4.2018 8:27

Predavane vosky su roznej kvality, a roztekaju sa, najviac proti tomu odolny sa mi osvedcil primax vosk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika