Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mimochodem popis i fotky sedí na jednu odrůdu rozšířenou u nás na Opavsku a našel jsem pár stromů i ve starém zámeckém sadu v Holešově. Oč přesně se jedná nevím, původně jsem měl za to, že to je krajová odrůda Opavska. Ten její růst je opravdu takový spurtypový, ale to má vícero odrůd hrušní. Samozřejmě že na semenáči tvoří velké až velmi velké stromy, na kdouli budiž... Pokud se jedná o tu samou odrůdu, lze ji určitě doporučit. Její rannost, úrodnost, nenáročnost, vzhled i chuť, splňují přísná měřítka... Jak na ni tedy v Uherském ostrohu přišli je pro mě záhadou... Možná bych se měl této školce omluvit, znám ji jen podle jména, vím že sem tam nabízejí podobné rarity a měl jsem za o, že si to vytahují z klobouku. Je možné, že jsem se mýlil...

                               Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika