Pýchavka - vatovec



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 165.107 (?) 
8.3.2013 21:25

No bohužel špatně. Slepičky potvůrky se dostaly skrz plot. No a sadba jim převelice chutnala. I mi to místo důkladně uhrabaly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 244.6 (?), 6.5.2009 18:31
Dobrý den, také jsem v aukru na Pýchavku narazil, některé houby i pěstoval, ale tento případ asi bude z 99procent podvod na lidi a dobrejch 350 za baleni, nikde jsem se se sadbou pýchavky nesetkal, to máte jak se sadbou pravých hříbků skuste to dát do vyhledávače, tak to prodává ten samý člověk na aukru jinde né, nebo Vám vyroste něco jiného přeji úpěknou úrodu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 239.15 (?), 6.7.2009 22:16

také jsem si všiml nabídky hub ono podle producenta není zajištěno zda tam budou hřiby je tam na výběr 5 druhů hub. hřib smrkový, podborovák,ryzec, kozák a křemenáč rostou podle prostředí do kterého je dáte to pán zapoměl upozornit l firma která tyto houby produkuje ase zdá býti seriozní zda produkuje i vatovce jsem nekoukal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 7.7.2009 21:01

No, tak to bych tedy chtěla vidět! Měli bychom pokoj od řvoucích "taky houbařů" u nás v lese. Já to pokládám za pěknou blbost a podvod, pěstovat hřiby ap.uměle. Cituji z přílohy MF 25.6.09-"Mnoho let se vědci snaží zjistit, jak houby uměle pěstovat.Lidé už dovedou průmyslově vyrábět dřevokazné houby a žampiony, ale NIKDY se to nikomu nepodařilo u hřibů!!!Takže až někdo vypěstujete uměle borováka nebo smrkového hříbečka, dejte vědět. B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 185.138 (?), 6.6.2010 15:15

Prodávají se "naočkované" stromky, někdy je plodnice rovnou u stromku, když ho koupíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.139 (?), 5.9.2014 19:36

Dobrý večer, na Aukru jsem si objednala před 3roky směs s vatovcem, všechny podmínky jsem splnila, nasadila pod smrky, zalévala... nevyrostlo nic.Letos jsem kontaktovala prodejce-prý jsem neměla asi opt.podmínky a ještě prý mohu doufat! Dle mne-podvod...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 185.138 (?), 6.9.2014 12:17
Pod smrky není zrovna dobré místo - tady se můžete dočíst, že potřebuje živiny a rostliny typu kopřiva, trávník. Další věcí je, že sadbu prodává téměř celoročně, ale pro růst sadby je vhodné počasí nad 20° po tři týdny, je otázka, jak se mycelium dokáže uchovat při nevhodných podmínkách, protože to na obilí už je v růstu. Druhý prodejce má klasické roztoky, ale v současnosti nemá vatovec, jen směsi a poměrně seriózně uvádí, že bez příslušného prostředí nic nevyroste.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 39.199 (?), 11.12.2011 15:06
nevite prosim nekdo kdy se to sazi?chci to koupit jako darek, ale nevim, jestli je to tedvhodne?diky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.82 (?), 26.1.2009 10:15

Dobrý den mohl bys te mě někdo poradit jak jse té pýchavky mám zbavit když jsme si stavěli dům tak jsme si koupili na zahradu hlínu z lesa každé letní prázdniny nám vyroste asi 100 pýchavek ale nikdy jme do té hlíny nedávali semena pýchavky ještě na začátek podzimu pořád rostou a když se to nesklydí začne to hnít mohl bys te mě někdo poradit jak jse toho mam zbavit. předem děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.122 (?), 26.1.2009 12:34

Vysbírat a rozprodat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika