Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rád bych se dověděl, zda mám ještě šanci.? Zakoupil jsem naočkované špalíčky loni v srpnu, podle návodu zavedl do špalku buku (habru) a vrby, zavoskoval a umístil do skleníku, přes zimu ve sklepě (12 stupňů a 80 % vlhkosti)  v průhledném igelitovém pytli. Do Vánoc se udělal na špalcích bílý povlak. Na jaře jsem špalky zapravil částečně do půdy ve skleníku, jeden venku do lesní hrabanky, stále čekám a nic se nezměnilo.Zalém, aby byla dostatečná vlhkost ale není vidět žádné známky postupu. Protože jsem ve skleníku hnojil koňským hnojem (podestýlali mu pilinami), roste tam hub, až běda (zřejmě něco podřadného), takže prostředí pro houhy zřejmě výhodné.  Podle návodu už by to dávno mělo rodit  (za 5 měsíců) a zatím nic. Rád bych se dověděl, zda mám jěště čekat nebo zakoupit novou sadbu.  Děkuju, Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika