Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně hnojení. Mám na zahrádce záhonky s květinami a travinami, dále pak zeleninové záhonky, kde pěstuji mrkev, petržel, rajčata apod., pak mám ovocné stromky a maliny, borůvky, ostružiny... Ráda bych se zeptala, kdy mám půdu hnojit, co můžu použít na květiny, co na zeleninu a ovoce. Je mi jasné, že např. borůvky mají speciální hnojivo, jak je to ale se zeleninou? Ráda bych použila něco více přírodního (nemám možnost sehnat přírodní hnůj), tak jsem uvažovala o granulovaném hnoji, ale pokud vím, ten se nesmí použít např. pod mrkev, kvůli dusičnanům. Co tam mám dát? Hodně mi na obsahu dusičnanů záleží, protože to pěstuji především pro moje malé dítě. Loni jsem používala pouze kompost (všude) a při výsadbě rajčat hnojivo na rajčata, paprik na papriky, jahody na jaře speciálním jahodovým, borůvky borůvkovým atd. Teď bych ráda připravila půdu na příští rok (chci trochu předělat zeleninové záhony) a nevím jak s hnojivem. A květiny? Mám na ně použít znovu kompost nebo i třeba cererit? Nikdy jsem nepoužívala a moc to neznám. A kdy se má hnojit? Do kdy nejpozději? Prosím o rady zkušenější. Děkuji Petra H.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika