Zlodějina Kavapo



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 153.234 (?) 
7.8.2014 10:48

Tak proč to od nich poboha kupujete! Zkuste se poptat zdali někdo ve vašem okolí nemá líheň. Jednak získáte mnohem lepší kvalitu a jednak podpoříte drobného chovatele. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 245.130 (?), 11.8.2014 23:06

Přesně tak. Přece už se to probírá dlouho, i jinde než tady. Slepice v hrozném stavu apod. Já bych si od nich nevzala ani pírko. Mám slepice od chovatelů. S jedním byl sice taky problém, (vyjímka potvrzující pravidlo), ale jinak OK. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.146 (?), 12.8.2014 5:52

Kladenaci a Slanáci jezdi do drubežárny Hořešivice nebo do trhu do Ředhoště

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.5 (?), 8.9.2014 10:19

Musím se připojit ke všem stěžovatelům na firmu Kavapo 

- Výkup kůží katastrofa normální podvodnící na letáku napsáno nejlepší cena na trhu 25 Kč realita 20-15 a za dvacet korun prý taková kožka nexistuje podle prodejce všechny za 15 a to i 14 dní staré vypnututé suché kůže s králíků porážkové váhy 3 kg +. Už nikdy ani kožku.

- Krmení, pytel okousaný od hlodavců nechám si asi udělat i rozbor.

- Nosné kuřice před 2 roky za 170 snášet začali až za 5 měsíců krmil jsem jejich směs. 

Všechny obchody jsou bez dokladů   kvalita všeho hrůza.

Bylo by vhodné, aby se o ně začali zajímat orgány statní správy jako je státní veterinární správa, živnostenský úřad, finančák a starostové jednotlivých obcí jak funguje jejich prodej po obcích. A to už vůbec nekomentuji jejich klamavou reklamu v letácích. Tito podnikatelé z Prahy žijí z podvodů na lidech na vesnici a je jim to potřeba zatrhnou, poškozují ty, kteří nemají tolik možností zajet si koupit drůbež na chov, nebo prodat kožky někam jinam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.103 (?), 5.12.2015 13:52

Oni nejsou z Prahy. Jsou ze Zadního Pole u Těšenova okr. Pelhřimov. V Praze mají jen registrovanou živnost jako většina zlodějů v této republice. Na Praze jedna je totiž moc kontrol finančního úřadu nečeká!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.193 (?), 8.12.2015 13:02

Zdravím, pokud chcete kvalitní slepičky. Nakupujte od pana Zlatohlávka, doveze je až před vrata a snáší jak o závod. Já je mám již po čtvrté. Vždy perfektní.

Josef 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.31 (?), 23.5.2015 21:28
Brali jsme toto poprvé-netušili jsme co bude..a je to tak, jak tu všichni píšete.. Brávala jsem dříve v jiném bydlišti krůty a tam bylo vše v pořádku_ale toto je opravdu hrůza. Drůbež je dehydrovaná, ze 70 kuřátek jsem cestou domů-cca 7minut měla jen 68..a po 3týdnech je jich jen 37 s obrovským rozdílem v růstu-některé jsou skoro kilové, jině jako vrabčáčci..to nechápu.. A i u prodeje byla jiná cena jako při domluvě-o 4kč na ks více-tak kolik to udělá na 70kusech, že?. Inu, co dodat?.. Chtěla bych kačenky..ale od Kavapo nechci. Zkušenost je nesdělitelná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.251 (?), 8.9.2014 11:20

Dobrý den, koupil jsem od nich pouze 1x 15 kuřic a 5 housat. Do týdne jsem měl kuřic pouze 8 a housata 3. A to ještě bylo 1 z housat nějaké špatné. Brka na křídlech mu narostla obráceně.

Firmě jsem napsal stížnost, ale ani se neobtěžovali odpovědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 72.61 (?), 15.9.2014 11:19

Též jsem jim psala, ale bez odpovědi.

Jak tady někdo psal-kupovat u chovatelů.Ale u nás je potíž, že nemáme auto, abychom si někam dojeli.Přepravovat bych musela busem nebo vlakem.A pak-nemám zatím prostory na to, abych si odchovala od malých kuřátek.Teď si beru na zkoušku o djiného dodavatele.Z Červeného Hrádku.Tak uvidím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 134.151 (?), 15.9.2014 12:57
Nemáte auto, ale jistě máte sousedy, přátele atd. zkrátka lidi, kteří by jistě byli ochotní příležitostně pomoct třeba "za kus koláče" nebo jinou protislužbu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika