Zlodějina Kavapo



host - 128.198 (?)
1.4.2017 21:56

Tak dnes jsem koupil na svozu 3 kuřičky leghorn, při koupi jsme si je moc neprohlížel, byly drahé jak čert, ale v tu chvíli jsem to neřešil. Když jsem je doma vyndal z bedny tak nic ubožejšího jsem ještě neviděl, opelichané, ztrápené a nemohly vůbec chodit, no hrůza. Volal jsem ihned do Kavapa, že je chci vyměnit, ať mi dají číslo na řidiče ve svozu, že si dojedu hned do dalšího místa, kde má zastávku. Pani byla docela nepříjemná a řekla ať zavolám za dvě minuty a poté již telefon nezvedla. Tak to je chování fy Kavapo. Budu samozřejmě v pondělí reklamovat, ale ty slepice musely být ve strašných podmínkách, koupil jsem 3, dvě byly úplně vyřízený a jedna se možná vzpamatuje. Nenanaštvalo mně ani snad to, že jsem si přivez domu takové chudinky, ani, že mi je prodali, všechno se dá vysvětlit, ale to, že když jsem po nich požadoval rychlé řešení tak mi řekli ať zavolám za 2 minuty a už nebrali telefon.O nějakém EET asi zatim neslyšeli a s účtenkou si taky starosti nedělali.Zde video pro otrlé, kdo by měl odvahu se na to podívat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                  
host - 25.222 (?), 23.5.2015 12:58

Dobrý den, od Kavapo nakupuju téměř každý rok, kuřice, káčata... někdy a krůťata. Žádný problém. Mám s nimi jen dobré zkušenosti, i když je fakt, že jsou drazí, mohli by slepičky zlevnit o dvacku na kus a jasně vypsat třeba na dveře vždy aktuální ceny, protože když přijedete bez objednání slepiček předem, nikdy nevíte, jestli řidič nezvedá cenu samovolně, že. Jinak OK.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 45.162 (?), 15.12.2019 12:28

Minuly tyden nam privezli ze Slepicare dve kurice kalimero green a dve horal. Horalky vypadaji zatim v poradku. Kalimera maji deformovane paraty a jednomu leze z kridla kus obnazene kosti. Bohuzel jsem si toho nevsimla pri prevzeti, byl vecer a pri beznem pohledu to neni v peri videt ani ve dne. Vsimla jsem si toho, az kdyz jsem slepicku dukladneji prohledla, protoze byla stale takova spava a vecer nikdy nezalezla do kurniku, zustavala spat v krikrcene poloze na zemi. Dnes rano pri vypousteni slepic jsem se az lekla, kalimero lezelo v kurniku bezvladne na podestylce, oci zavrene. Lezi tak cely den, jeste zije, ale myslim, ze nam pojde. Nevim, jetli to souvisi s tim kridlem, ale neni to zadna cerstva rana, kridlo bude asi dusledek spatneho zachazeni ve velkochovu. Bojim se, ze ma v sobe nejaky virus a ze mi na to postupne odejdou i ty ostatni.. :(Napsala jsem o situaci mail na slepicar.cz, tak uvidime, jak se k tomu postavi. Jedno kalimero stalo 350 Kc a slepicka je opravdu zubozena. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 107.130 (?), 23.3.2015 12:44

Dobrý den chtěl bych se také připojit k této diskuzi jelikož sem si koupil 40ks. brojlerů 30husokačen a 20hus a do tejdne mi nezůstala ani polovina a to sem měl od nich koupené krmení, během 3dnů sme to museli přeléčit a když sem volal kvůli reklamaci tak se semnou nechtěli bavit prej to je moje chyba že sem si je měl přebrat při koupi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 69.72 (?), 23.3.2015 19:51

no to zní strašně,, kašlete na pojízdné prodejce všichni, my tedy hybridky kupovali přímo v drůbežárně,, měli se tam dobře,, a taky v super stavu za 120 za kus loni na podzim.

Teď jsme koupili od chovatele pro radost spíš :-) dvě vlašky - čistokrevné kroužkované,, a dvě brahmánky dohromady za 500,-. Vyšlo mě to levněji a mám nádherná zvířata..je fakt, že jsou menší  - necelé tři měsíce.. ale to se dá už doma zvládnout i pro nezkušené. A ještě z toho máme radost je to lepší než televize.. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 233.155 (?), 29.6.2015 23:24

Dobrý den,

takové slepice by se mi také líbily.(vlašky,..)Odkud jste nebo kde se dají koupit.Také toužíme po takových slepicích.My jsme Chrastava.

Už u Kavapa nebere, také nic moc.

díky za typ, připojuji email lytulaika@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 128.198 (?), 1.4.2017 21:56

Tak dnes jsem koupil na svozu 3 kuřičky leghorn, při koupi jsme si je moc neprohlížel, byly drahé jak čert, ale v tu chvíli jsem to neřešil. Když jsem je doma vyndal z bedny tak nic ubožejšího jsem ještě neviděl, opelichané, ztrápené a nemohly vůbec chodit, no hrůza. Volal jsem ihned do Kavapa, že je chci vyměnit, ať mi dají číslo na řidiče ve svozu, že si dojedu hned do dalšího místa, kde má zastávku. Pani byla docela nepříjemná a řekla ať zavolám za dvě minuty a poté již telefon nezvedla. Tak to je chování fy Kavapo. Budu samozřejmě v pondělí reklamovat, ale ty slepice musely být ve strašných podmínkách, koupil jsem 3, dvě byly úplně vyřízený a jedna se možná vzpamatuje. Nenanaštvalo mně ani snad to, že jsem si přivez domu takové chudinky, ani, že mi je prodali, všechno se dá vysvětlit, ale to, že když jsem po nich požadoval rychlé řešení tak mi řekli ať zavolám za 2 minuty a už nebrali telefon.O nějakém EET asi zatim neslyšeli a s účtenkou si taky starosti nedělali.Zde video pro otrlé, kdo by měl odvahu se na to podívat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 64.10 (?), 2.4.2017 1:54

Já tedy nevím, video jsem si pustila. Nebudu hodnotit firmu Kapapo a její jiné alternativy, o tom už se napsalo spousty a stále je poptávka.

Nicméně dost mě irituje, že zjevně slepice má problém s chůzí, je naprosto vyplesklá a Vy do ní strkáte jak do nějaké hračky!

Kruci fix, ta slepice není žádný předvádědí panák, abyste do ní pořád šťouchal! Zjevně pochází opravdu z nic moc podmínek, pravděpodobně žila někde namačkána, zřejmě nebyla venku atd. a rozhodně je ve stresu, ale to všechno se může spravit, ne však tím, že do ní budete strkat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.228 (?), 2.4.2017 15:28

Tyto slípky, dle videa,  pravděpodobně vůbec nejsou kuřice, nýbrž slepice vyřazené z klecového chovu. Svědčí o tom odřená křídla, velké hřebínky, přerostlé drápy a špatná chůze. Cena těchto se pohybuje někde okolo 40 Kč. Rozhodně bych dala podnět ČOI, nejen kvůli absenci účtenky, ale kvůli zjevnému klamání spotřebitele. Slípky nechte v klidu, dobře krmte a časem se možná dočkáte i nějakého vajíčka, tyto slepice většinou nesou ještě celou další sezonu nebo dvě,  bývají staré jen málo přes rok. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.138 (?), 24.3.2015 11:40

Včera bylo +10° a u Benešova jsem potkal auto s vozíkem, naplněným kuřicemi. Bez plachty si to metelil 80km/h a pak po dálnici na Prahu. Auto bylo modrozelené hjondé, vozík s jihočeskou značkou. Slepice nesnášejí průvan a stres, takže taková cesta jim rozhodně nepomohla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.24 (?), 8.4.2015 8:30

Mám podobnou zkušenost s cenou v návaznosti na stáří kupovaných kuřic. Cena v nabídce 110,- až 170,- za kuřice 11 až 18 týdnů. Jelikož jsem je potřebovala, musela jsem zaplatit za 11ti týdenní cenu jako za 18ti týdenní - cenu nejvyšší - 170,- Kč/ks. Prodávající šofér se odvolával na cenu určenou vedením firmy v době jeho odjezdu. Na můj okamžitý telefonický dotaz ve firmě mě bylo sděleno totéž. Škoda, že se firma chová ke svým zákazníkům takto. Se snáškou kuřic jsem však spokojena. Ceny za králičí kožky uváděné firmou v letáku a na internetu, také neodpovídají skutečné ceně při výkupu u rozvozového pracovníka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika