Pepíno Gold žije



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 48.9 (?) 
15.4.2007 23:24
Už 2 roky jsem nesklidila zralé pepina, vždy jsem je musela nechat dojít na okně. Letos jsem si objednala u p. Maršálka sazenice, za které moc děkuji - byly dobře zabalené a hezké. Zatím velmi prospívají - jsou silné a už mají na květ. Doufám tedy, že konečně se dočkám zralých plodů. Touto cestou chci také p. Maršálkovi poděkovat za vzornou zásilku. Humplíková
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 165.53 (?), 9.5.2007 15:14
Dobrý den, prosím o radu. Letos jsem si nařízkovla hezké zdravé rostliny. Ale. Na listech se mi objevil rezavý poprašek a potom začaly některé listy černat. Celkově rostliny oslabily. Co dělám špatně, jak rostlinám pomoci? Je zajímavé, že semenáčky, které  jsou menší, zatím rostou dobře. Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.242 (?), 12.8.2007 19:32
Dobrý den, má někdo skušenost s pěstováním? Děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 32.47 (?), 24.7.2015 11:47

Z našich zkušeností je nejlepší si na jaře nadělat vlastní řízky, které dobře zakoření.

Když potom začnou květy je lepší pomocí štětečku opylit, a nečekat až to zařídí příroda, protože to potom bývají plody až na podzim.

Pepíno dobře přezimuje i v šeru, teplota 8 - 12 skoro bez zalévání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 188.204 (?), 27.11.2016 17:12

Dobrý den,
ráda bych nařízkovala Pepino gold.
Bohužel moje pepina již na podzim opadají a přes zimu jim
i zdřevnatějí stonky. Potom není, co nařízkovat.
Můžete prosím poradit.
Děkuji
S pozdravem
Alena

alkuni2@yahoo.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.133 (?), 19.8.2007 13:23
Letos jsem si koupil rovněž dvě rostlinky. Při koupi na konci května jsem je ihned dle návodu přesadil do pětilitrové nádobky. Nemají být větší, neboť se zvětšují kořeny a rostlina neroste. Vystavil jsem ji na východní stranu na přímé slunce. Denně vyžaduje cca 1litr vody. V současnosti mám celkem 27 plodů jako na obrázku, ale nemám vyhráno, neboť nemám zkušenosti s dozráváním.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 67.16 (?), 20.8.2007 22:01
Dobrý den. Aj ja som si kúpila jednu rastlinku Pepína Gold. Aj ked je už asi pozde a neviem či mi tie dva plody aj ked sú velké dozrejú velmi sa z nej teším. Čítam na všetkých stránkach kde sa o Pepíne píše informácie aby sa tej mojej darilo ako všetkým ostatným moim kvetinkám. Podľa mna to chce len lásku aj si s kvetinkami a rastlinkami popovídat a musí sa im dariť. Prajem všetkým pestovatelom veľa úspechov a hlavne všetkým ktorý sa pokúšajú o Pepíno alebo sa im už darí. Veronika - SK
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 122.222 (?), 21.8.2007 8:37
Pane Maršálek, náhodně jsem zabrousila na tyto stránky a setkala se s rostlinou, kterou vůbec neznám. Prosím, co je Pepino Gold, jak chutná a je možné si jej u Vás na jaře objednat? Moc děkuji za odpověď. E. Lhotáková, meil. Lhotakova.46@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
256 - (11), 23.8.2007 14:09

Jak poznám, že je pepíno zralé? Utrhli jsem jedno, které bylo krásně vybarvené, ale nebylo vevnitř dozrálé. Dozrálé pepíno má být měkké?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 174.68 (?), 10.9.2007 19:08
Pěkná diskuse, ale já bych prosím ocenil polopatický návod, jak to pepino vlastně pěstovat. Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika