Příspěvky uživatele - 78.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdně kvetoucí švestka, 13.8.2021
Dobrý den. Po několik let mi bohatě kvetou švestky, ale plodů je tak do ruky. Letos jsem do korunky narouboval opylovače, abych odstranil tento případný důvod. Nicméně, všiml jsem si také, že v době květu málo nebo téměř vůbec nelétaly včely. Lze... celý příspěvek >
Angrešt, 23.3.2020
Ještě poznámku, která mě teď napadla... Ten stromek jsem koupil letos jako kontejnerovaný, poměrně dost narašený, nicméně prodavač se dušoval, že už to letos 1x stříkli. Já jsem to poté stříkal 1x cca. před týdnem (Kumulus - dle doporučení... celý příspěvek >
Moruše, 12.3.2020
Pekné. Jen info, pane R.F... Z těch roubů od Vás mi zatím přežívá jen ta jedna černá na semenáčku. Docela stagnuje, takže bude asi také roubovaná na albu, jak psal kolega dříve. Navíc, srůst je nic moc, ale zlepšuje se. Vloni jsem ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika