Příspěvky uživatele - 133.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2020, 18.8.2020 Obsahuje fotku
List Galahadu
Co Vaše réva 2020, 18.8.2020 Obsahuje fotku
To u mě vypadají z mých čtyř stylových odrůd nejlépe hrozny Galahadu. Ale teď se mi na listech objevila asi perenospora. Doporučíte někdo čím bych to mohl ošetřit? U Galahadu to vidím ještě tak týden možná dva do konzumace. Stejně tak asi Beloje Čudo... celý příspěvek >
Postřik vinné révy červenec 2020, 22.7.2020
Tak jsem ještě provedl postřik kumulusem a Magnicurem Quick. Snad to už teda bude stačit. Happy.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 18.7.2020
To je pravda. Niesluchowsky je opravdu dřív. Možná proto letos v tomto deštivém počasí víc praskal. Happy.
Postřik vinné révy červenec 2020, 17.7.2020
V tomto chladnějším počasí a při vyšších srážkách asi padlí hrozit nebude. Spíš bych se asi měl zaměřit na plíseň. Je to tak? Happy.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 17.7.2020
U Krasnoslavjanskeho se mi zdá, že déle než Niesluchowsky výdrží na keři, a taky bych řekl, že miň praská při letošních deštích. Happy.
Postřik vinné révy červenec 2020, 16.7.2020
Postřik jsem letos dělal kumulusem, Dithane, karathene, zato a naposledy Acrobat. A tím jsem chtěl skončit 😕. Happy.
Postřik vinné révy červenec 2020, 16.7.2020
Dobrý den, mám dotaz, zda vzhledem k letošnímu deštivemu počasí ještě plánujete nějaké preventivní postřiky vinné révy? A čím? U mě zatím réva vypadá v pořádku, ale nerad bych na poslední chvíli něco doháněl. Díky za informace. Happy.
Zasychani vrcholových listů rajčat, 21.6.2020 Obsahuje fotku
A ještě jeden dnešní snímek. Happy
Zasychani vrcholových listů rajčat, 21.6.2020
Mám automatické větrání 5 oken, když je člověk přes den v práci, tak je to nezbytné. Ale zkusím teda postřik Acrobatem a pokud to nepomůže, tak vertimec. Loni jsem měl problémy se sviluškami a vertimec zabral. Ale letou jsem ve skleníku ještě... celý příspěvek >
Zasychani vrcholových listů rajčat, 20.6.2020
Hnojil jsem rajčata při výsadbě cereritem. Happy.
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 20.6.2020
Škoda, že u videa není překlad do češtiny ☺️. Nicméně zaujalo mě vyštipování nasazenych melounu. Proč to dělal? Chtěl ať se rostliny lépe rozrostou? Nebo jich bylo hodně? Já si letos jeden zkusmo narouboval a zasadil, tak jestli se mám... celý příspěvek >
Zasychani vrcholových listů rajčat, 20.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, ve skleníku mi u některých rajčat začínají zasychat vrcholové listy. Nevíte někdo čím to je a jak tomu zabránit? Rostliny jsou již cca 1,5 to m vysoké a zrovna začínají dozrávat první rajčatka. Děkuji. Happy.
Veselka - deformace plodů - zahnívání a opadávání, 6.6.2020
Tak to jsem si nevšiml, že v tomto vlakne jsem četl příspěvek od pana Vinšalka z roku 2013. 😕
Veselka - deformace plodů - zahnívání a opadávání, 6.6.2020
A můžete pane Vinšalek doporučit nějaký přípravek na strupovitost peckovin? Asi mám stejný problém na nektarince. Děkuji. Happy.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika