Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Prosím o praktické rady a zkušenosti, jak založit a udržovat živý plot (víceméně volně rostlý) z muchovníku. Jak daleko rostliny od sebe, do řady nebo trojsponu, jak daleko od hranice pozemku (=s jakou hloubkou plotu počítat), jednu odrůdu nebo více, jaké, jak s řezem…  Délka bude cca 17 m, orientace na jih, mám tam plot s pletivem a podhrabovými deskami, za kterými je tč. pole, na kterém začíná stavba satelitu, na který nechci koukat…  Pozemky jsou mírně svažité a já jsem nahoře, takže budu potřebovat výšku cca 2,5-3m. Nepotřebuji vyloženě nepropustný neprůhledný přísně střižený plot, ale něco, co bude slušně pohledově chránit, hezky vypadat a půjde to „ožírat“ (to je základní podmínka:). Nejsem s výběrem muchovníku úplně mimo? A šlo by/jak by vypadalo/fungovalo do něj zapojit (mezi nebo na kraji) i jiné jedlé keře (dřín, arónie, líska…)? Předem děkuji za rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika