Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já pěstuji jahody na tkané černé textili. Přes zimu přetáhnu přes sazenice ještě bílou netkanou. Tuto dávám na záhony i tehdy, když jsou v květnu hlášeny noční mrazíky. Před výsadbou dobře pohnojím (loni na podzim jsem tam dal kobylence), v sezóně přihnojuji zálivkou střídavě Kristalonem Gold a ledkem vápenatým. Žádné problémy s tímto pěstováním nemám, i při horkých létech (a letos to bylo opravdu horké) se mně nijak jahody neuvaří. Půdu pod folií nijak neřeším, jahody po dvou sklizních ruším, průběžně každý rok jeden záhon 5x 1 m zruším a vysadím nový někde úplně jinde. I když se to nedoporučuje, tak sázím po hrachu, jiné míso obvykle nemám. Na folii hlavně oceňuji úbytek práce, která není má oblíbená (okopávání a pletí) a hlavně úrodu, kerou jsem nikdy bez folie nedosáhl. Na třech záhonech jsem letos klidil 16 kg jahod. Tkaná folie je jistě lepší než netkaná. Lze ji opakovaně použít, životnost má být 15 let.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika