Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Teraz budem citovat slova, ktore na strankach venovanym cucoriadkam napisal Ing. Daniel Simala. Na slovensku a "prilahlych emiratoch" nenajdete moc ludi, ktori by sa mohli k pestovaniu cucoriedok chocholikatych, alebo ak chcete kanadskych, fundovanejsie vyjadrit. Povodne s nimi zacal ako s vyskumnym programom a momentalne robi aj odborneho garanta pre velkovysadby. A ked vravi nieco o nich on, ma moju plnu doveru.

"Kvety čučoriedky chocholíkatej sú síce samoopelivé, avšak opelenie peľom inej odrody ma za následok zväčšenie bobúľ i celkovej úrody, preto je vhodné zaradiť do výsadby opeľovače, prípadne odrody v radoch striedať. "

Ste si isty, ze pestujete odrodu, ako ktoru Vam rastlinu predali? Aj s listockom o pravosti odrody? Odrezkovanie neni pre komercne vyuzitie pouzitelne. Cucoriedky vo vseobecnosti z odrezkov zakorenuju a uspesnost je mizive percento. Nie kazdy ma moznosti dat si odrodu poslat priamo od jej slachtitela a neskor pripadne dat namnnozit in vitro. Tak sa mnozia zo semena.  Ale obchodnici kolom dokola opakuju naucene formulky, len aby predali. Navyse semenac aj bujne rastie, takze aj pekne vyzera.

Pokial v cucoriedkach niekomu verim, je to prave On.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika