pristresek na drivi



Tiger - (9) - 64.226 (?)
22.5.2009 23:44

Nepotece mam tam zlabek, kdyz jsem to fotil tak tam jeste nebyl.Akorat v zime to bude problem snich ze sousedovy kulny bude padat ke me a zmeho pristresku to bude asi padat na plot.Na strese mam obyc.piskovanou lepenku chycenou hrebickama na prkna.Pak jsem si to od klempire nechal oplechovat.A na to pravdepodobne pride navarit lepenkovy pas v barve(presny nazev nevim) -je na to videt z okna z kuchyne- nebo na to pride navarit obycejna seda lepenka.Je podstatne levnejsi nez ta barevna.Jeste jsem uvazoval o kanadskem sindelu, ale strecha ma maly sklon asi 9 stupnu.Kari site budu zrejme o vikendu sroubovat tak dam foto.Nejhorsi je bylo natrit

Bez názvu
Bez názvu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
Oliver - (4) - 149.146 (?), 22.2.2009 11:00

Zdravím, přesně tak, kostra z trubek, posvařovaná, nahoru trámky 10x10, plechová střecha do spádu, naspodu betonová podlaha pokrytá obyčejnými paletami, to kvůli vzduchu pod drívím, a dokola oplášťování deskami 10 cm širokými s10cm mezerami. Udělal jsem to trochu větší, abych moh řezat dříví i za nepříznivého počasí pod střechou. Veliké to mám 10m x 4,6m. Ještě chci dodělat pojezdové vrata na vchod. Zdravím Oliver

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 23.2.2009 23:01
S těmi paletami jsem to chtěl zrovna napsat, všichni dávají dřevo na zem, ale to je podle mě špatně, odspodu akorát hnije (proč by se jinak přístřešky zakládali na patky kus od země?). Když shnije paleta, vem ji čert.

Ocelová konstrukce mi ale na sklad dříví nejde pod vousy. Je to funkční, ale esteticky mi to neladí. Připadá mi to jako (a teď nekritizuju ničí konkrétní řešení) jako přístřešky pro váhu v kovošrotu.

Jinak my stavěli dřevěný přístřešek pro auto, to samé chci stavět jednou pro dříví, jen asi jiný rozměr. Na auto mám 4xasi 3m (teď nevím z hlavy šířku), celkem 6 stojek 10x10cm, založeno asi půl metru v zemi-beton, v tom píchnutá ocelová "U" stojka a v ní, asi 10cm nad zemí, trám. Sedlová střecha, prkna, lepenka, kanadská šindel, oplechováno. Z boku dřevěná mříž vlastní výroby na které se pne viná réva. V prostoru trojúhelníku střechy je místo na letní/zimní gumy-na stojato. Trojúhelníky jsou pobity palubkama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.122 (?), 22.5.2009 17:17

Tak nás čeká to samé: vymyslet místo na dříví. Nic plechového taky nechci. Chceme něco levného pěkného přírodního :-) Chceme to ale asi 2,5 široké a možná 12 m dlouhé. Taky bych to viděla na tu ocelovou "U" stojku a v ní nad zemí nějaký trám, sedlovou střechu a lepenku. Nemáte někdo už vyrobeno a vyfoceno? Móóóc byste mě tím pomohli. Děkuju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Tiger - (9) - 64.226 (?), 22.5.2009 21:38

Dobry den, zakladal jsem toto tema.Chtel jsem taky neco pekneho a snad se mi to i podarilo.Puvodne jsem se chtel vejit do 10 tis.,ale bohuzel.pravdepodobne skoncim zhruba na 15 tis. a to jeste na strese mam prozatim piskovanou lepenku.Pristresek mam rozmer 6 krat 2m. .Rozmer strechy je 6,5 krat 3m.Je postaven na ocelovych patkach.Vysku ted nevim.Jestli budete chtit mohu vam vypsat ceny jednotlivych casti.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Tiger - (9) - 64.226 (?), 22.5.2009 21:51

jeste jsem zapomel napsat, ze do zadu pridou prisroubovat kari site a boky vyplnim zrejme nakou siti z drevenych lati.Na podlahu pride kacirek nebo pouziju dlazdice 50 krat 50 cm, ktere dostanu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.122 (?), 22.5.2009 22:29

Tý jo, ani jsem nečekala odpověď, natož ne takle rychle. No super, vypadá to pěkně, ale my to budeme potřebovat asi 2 x tak velké, no to bude teda nářez. A na střeše máte plech nebo, co to je? Já to nějak nemůžu rozeznat. Ty kari sítě, to je super nápad, zrovna jsem si říkala, že by nám to mohlo popadat sousedovi na pletivo. Někdo psal, že jsou na dno nejlepší palety, ale já se trochu bojím tíhy. Ten kačírek se mě zdá dobrý

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.122 (?), 22.5.2009 22:32

jo, vy tu střechu ještě nemáte dodělanou. A co tam tedy potom bude? A sklon máte k sousedům? Nepoteče jim to tam?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Tiger - (9) - 64.226 (?), 22.5.2009 23:44

Nepotece mam tam zlabek, kdyz jsem to fotil tak tam jeste nebyl.Akorat v zime to bude problem snich ze sousedovy kulny bude padat ke me a zmeho pristresku to bude asi padat na plot.Na strese mam obyc.piskovanou lepenku chycenou hrebickama na prkna.Pak jsem si to od klempire nechal oplechovat.A na to pravdepodobne pride navarit lepenkovy pas v barve(presny nazev nevim) -je na to videt z okna z kuchyne- nebo na to pride navarit obycejna seda lepenka.Je podstatne levnejsi nez ta barevna.Jeste jsem uvazoval o kanadskem sindelu, ale strecha ma maly sklon asi 9 stupnu.Kari site budu zrejme o vikendu sroubovat tak dam foto.Nejhorsi je bylo natrit

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.179 (?), 23.5.2009 4:48

Malý spád střechy a ještě k sousedovi bude dlouho nést tíhu sněhu a navíc k jeho kůlně je vytvořena kapsa pro sněhové návěje(vlhnoucí zeď).Takové řešení není moc dobré pro harmonické souznění mezi sousedy. AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.122 (?), 23.5.2009 7:58

No já budu doma manifestovat asi za takovou tu klasickou stříšku (sedlová?), tím pádem by byl spád větší a z každé strany by se případně svezlo méně sněhu, ale je zase jasné, že okap bude muset být na obou stranách, což je zase další vydání. My si budeme muset ale všechno nechat udělat, nemáme tu žádného kutila, takže o to to bude ještě dražší :-(

Ještě přemýšlím o těch kari sítích, aby to směrem k sousedovi nestrašilo, on tam má jenom pletivo a to 150 vysoké, tohle bude určitě vyšší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika