pristresek na drivi



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 149.89 (?) 
20.7.2009 14:28

taky sem si stavel sam pristresek celkem se povedl co vy na to?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 196.20 (?), 10.10.2010 10:17

Já jsem si udělal přístřešek jen z materiálů, které jsem měl zadarmo (jinak bych jej udělal i větší). Je o rozměru 4x1,5 m, trámky na krajích 8x8 cm, uprostřed 9x4 cm, vodorovné taky 8x8 cm. Je postavený u zdi, takže jsem na zeď přimontoval jeden z trámků a to za pomoci chemické kotvy, do které jsem vrazil kulatinu ze závitem a trámek přišrouboval. Stojny se zdí jsem spojil jen deskami na boční straně a střechou a ani se to nehne. Na střechu jsem dal plech, který byl ze starší střechy. Výsledek na fotografii. Až budu mít přísun dalšího materiálu, pravděpodobně jej ještě rozšířím.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.15 (?), 11.3.2011 0:06

Já plánuji přístřešek daleko jednodušší. Stěny budou jen z "kari sítě" a nahoře odklopná stříška-poklop z prken pobitých starým linoleem. Volně položeno na zem na prknech, nebo cihlách. Naštípané dříví se tam bude házet vrchem - odklopenou stříškou a odebírat spodem otvory v "kari síti". Díky volně poházeným špalíkům to bude krásně vzdušné ze všech stran. Kamarád to viděl kdysi ještě u "zlých němců" a bylo to prý docela i vzhledné a hlavně jednoduché a úžasně praktické.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 121.238 (?), 11.3.2011 6:53

Este jednoduhsi je klasicky jezko prikryty pevnou pvc...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 3.1 (?), 4.5.2013 0:59

Právě jsem hrdě dobudoval můj první tesařský počin v životě. Hrozně mě to bavilo a už se těším, až ho začnu plnit dřevem...:-). Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika