Příspěvky uživatele - 149.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna stařenka 180 S, 1.2.2012
bude to ona 180. to co jste našel na youtube je čtvrtá řada tohoto typu. 80 značí obsah. první číslo znamená že jde o čtvrtou řadu.
Koňský/kravský hnůj, 26.5.2011
konský hnůj se rychleji rozkládá, kravský obsahuje více živin.
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 29.3.2011
Zdravím, já vlastním také tuto sekačkum a měl jsem stejné problémy s plněním koše, vyřešil výměnou originálního mulčovacího nože za nůž s vyhazovacími lopatky, a někdy nemůžu koš vysypat jak je narvaný posečenou trávou. Nevěřte sice všemu co se říká,... celý příspěvek >
Rosení v udírně, 1.1.2011 Obsahuje fotku
Zdravím. Presně tak, maso má být zlatavé. Včera jsem také udil něco málo na Silvestra, a krásně se mě povedlo. Jinak udírnu mám dřěvěnou a ze dvou stran obezděnou, a mám bez rosení. Půl hodiny roztápím a udím. Oliver
Krovinorez od Hondy, 22.4.2010
Dobrý den, nechci zakládat nové téma kvůli mým třem dotazům na miničtyřtakt Honda Gx35 a tak to dávám sem. 1. Chtěl bych snížit už tak nízkou hlučnost vsunutím vaty do výfuku. Jedná se o vatu do výfuku závodních 4-taktních motorek, mírné snížení... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 13.9.2009
merunkovice se nikdy trnce nevyrovná. vzácnější je jen proto že je slabá náhražka trnek a není o ni z pochopitelných důvodů takový zájem.
pristresek na drivi, 22.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, přesně tak, kostra z trubek, posvařovaná, nahoru trámky 10x10, plechová střecha do spádu, naspodu betonová podlaha pokrytá obyčejnými paletami, to kvůli vzduchu pod drívím, a dokola oplášťování deskami 10 cm širokými s10cm mezerami. Udělal... celý příspěvek >
udírna, 29.12.2008 Obsahuje fotku
Také jsem si asi před měsícem potavil udírničku, Mel jsem předlohu z nějakého vebu a něco jsem dodělal podle vlastního uvážení, Spodek je z kamene a cihel se zazděnými šamotovými rourami, udící prostor je ze dřeva a ze dvou stran je obezděn. Střechu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika