Kadeřavost, co s ní?



host - 204.1 (?)
1.11.2007 10:07
Postřik se provádí po opadu listí teť by byla nejvhodnější doba najlépe přes denkolem poledne nemělo by mrznout a to Kuprikolem a na jaře skusit jiný postřik méně jedovatý Kuprikol obsahuje měď na jaře můžete použít Sulku nebojiné povolené přípravky na bázi síry v prodejnách vám poradí které koupyt.

esy
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 42.111 (?), 4.5.2007 20:16
Zajímalo by mne jaký je výskyt kadeřavosti po letošní zimě.Stříkal jsem vždy na jaře a mě ljsem ji vždy vcelkem v únosné míře,letos jsem stříkal na podzim a nemám ji vůbec.Nevím zda je to ošetřením nebo menším výskytem.Jeden kolega mě tvrdí že letos je nulový nebo min. výskyt.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.1 (?), 6.5.2007 17:07
Take jsem strikal na zimu po opadu listi a na jare tesne pret kvetem a byla trochu kaderavost na konci vyhonu to jsem ostrihal a je zatim cista skratil jsem vsechny jednolete vyhony o tretinu na listovy pupen par plodu tam po mrazech zbylo cekal jsem az podle plodu pak jsem to ostrihal.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.35 (?), 17.5.2007 23:10
Vypadalo to, že to bude méně, ale asi to nebude tak růžové. Stříkal jsem už od ledna 4x, ve "správných" termínech a vším možným. No nevím, nevím. Spíš houba teprve čeka na teplé dny - začátek června.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.14 (?), 21.5.2007 22:23
Vyšší teploty nad 25° ji spolehlivě likvidují. Hlavně je třeba zlikvidovat už napadené listy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 113.121 (?), 21.5.2007 22:57
Nemám s kadeřavostí problém, nejdůležitější je neprošvihnout dobu. Každoročně první postřik provádím Sulkou a druhý zhruba po 10 dnech běžnými fungicidy proti kadeřavosti. Přípravky na 2. příp. 3. postřik každý rok střídám - Dithane, Sylit, Delan, Rubigan, Champion.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 79.230 (?), 12.8.2007 19:41
Nemám s kadeřavostí problém, nejdůležitější je neprošvihnout dobu - ale jaká to je doba???
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498), 13.8.2007 11:58 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.85 (?), 1.11.2007 9:29
Dobrý den, ráda bych věděla, kdy aplikovat podzimní postřik na kadeřevost - zda vůbec ano, kdy a čím. Zatím jsem ošetřovala na jaře 2x, vždy různými přípravky, ale kadeřavosti jsem se u některých odrůd nezbavila. Díky za radu. D.H
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.1 (?), 1.11.2007 10:07
Postřik se provádí po opadu listí teť by byla nejvhodnější doba najlépe přes denkolem poledne nemělo by mrznout a to Kuprikolem a na jaře skusit jiný postřik méně jedovatý Kuprikol obsahuje měď na jaře můžete použít Sulku nebojiné povolené přípravky na bázi síry v prodejnách vám poradí které koupyt.

esy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef Zavřel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (285) - 45.6 (?), 1.11.2007 19:37
Dobrý večer. Po opadu listí na broskvoních nezapomeňte za bezmrazových dnů provést postřik (omytí) stromů broskvoní měďnatým přípravkem Kuprikol nebo Champion v dávce 60mg přípravku do 10 litrů vody. Postřik je dobré po 14 dnech opakovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika