Příspěvky uživatele - Josef Zavřel

Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 24.12.2011
Přeji vám všem krásné a radostné vánoční svátky, prožité v kruhu rodiny a svých blízkých, hodně dárků pod stromečkem ze kterých budete mít radost a také to nejdůležitější-pevné zdraví po celý příští rok 2012.Budeteli zdraví, vypěstujete si na zahradě... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 22.12.2011
Zde to máte ještě horké. 1) Orion (ÚEB)  2) Rubín (p.Louda st.)  3) Admirál (ÚEB)  4) Gold Bohemia (p.Thoř)  5) Topaz (ÚEB)   6) Bohemia (p.Thoř)  7) Rozela (ÚEB)  8) Sirius (ÚEB)  9) Tábor... celý příspěvek >
Degustace jablek v roce 2011, 13.12.2011
Dobrý večer. Čekáme na výsledky degustace 30.11.11. z ÚKZÚZ stanice v Lysicích.
Jabloň Julie a další, 13.12.2011
Já jsem v 500m.n.m. a je vynikající.
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 13.12.2011
Dobrý večer. Na stránkách polských ovocných školek jsem zahlédl popis tmavé mutace Rubínu s názvem Dark Rubín.Máte ji někdo na zahrádce?Pokud ano, co na ni říkáte?Má nějaké přednosti proti klasickému Rubínu?
Nové zimní rezistentní jablko Admirál, 13.12.2011
Dobrý večer. Na celostátní degustaci jablek v Drnovicích u Lysic (ÚKZÚZ - stanice Lysice) dne 30.11. 2011 zaujala degustátory nejen vzhledem, ale i vynikající chutí rezistentní, zimní odrůda jabloně Admirál z ÚEB Střížovice.V tuto chvíli... celý příspěvek >
Jabloň Julie a další, 13.12.2011
Dobrý večer. Pane Oldřichu, zkuste rezistentní a letní odrůdu Ametyst z ÚEB Střížovice.Ta by mohla splňovat Vaše požadavky.Chruplavá, šťavnatá a navinule sladká.Dobře plodí a já jsem s ní velice spokojen.
Jaké máte zkušenosti s e-shopem, 3.12.2011
Dobrý den. Na stromcích jsou zdá se jmenovky dobře připevněny.Jde jenom o správné zadání údajů o stromku a odrůdě.Je to v lidech, jejichž rukama stromky prochází, než se prodají.
Veharda, Veselka, Barbora, 3.12.2011
Dobrý den Plantex je dobrá firma, nabitá odborníky z bývalé Šlechtitelské stanice Veselé u Piešťan (Borovce).Je pravda, že ke škodě nás všech ji již opustily šlechtitelské kapacity jako pan ing.Nitranský, který s kolektivem tyhle odrůdy... celý příspěvek >
Jaké máte zkušenosti s e-shopem "prodej stromků" (býv. Jukka), 3.12.2011
Dobrý den. Fi. Juka prodává (dle mých informací) vesměs stromky z Polska.Mají celou škálu odrůd a hlavně novinek, po kterých se zahrádkáři shání.Jediné co mě vadilo bylo to, že prodejci, kteří zajíždějí se stromkama po vesnicích Jihom.kraje je mají... celý příspěvek >
Jakou ryngli, blumu?, 6.3.2011
Pokud máte v úmyslu renglodu, volil bych Ontario.
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 30.12.2010
Dobrý večer. U mě je to léta jasné.Červený poloranný Dětvan, pozdnější dlouhostřapec Tatran, bílý Blanka a Viktorie, černý Eva.
Výběr drobného ovoce, 6.10.2010
Dobrý den. Já bych dle vlastních zkušeností vyměnil angrešt Česká koruna za rezist.odr. Prima a červený rybíz bych vysadil Tatran a Dětvan.Jinak bych s Vámi souhlasil.
Ovocnářská školka - Brno a okolí, 11.3.2010
Kvalitní výpěstky a všehochuť odrůd má ovocná školka ing.Urban v Želešicích u Brna.
Postřik proti kadeřavosti, 2.12.2009
Dobrý večer. Souhlasím, ale předjarní postřik nepodceňuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika