Broskvová sezóna 2011



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?) 
2.11.2016 13:52

Dixired je sice semenáč Halehavenu, ale aby místo Dixired prodávali pouze Halehaven z jinou visačkou, to by teda nemuseli. angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 2.11.2016 16:56

Přesně tak angry!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 2.11.2016 17:55

Doufejme, že nějaká pravá Dixired skutečně existuje. Snad se jednou něčeho, co zraje ve stanovenou dobu pro tuto odrůdu, dočkáme. Tady je celkem běžně k dostání. V Litomyšli ji mají dokonce na St.Julien.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
JurajR - (11) - 125.9 (?), 24.11.2016 13:23

Dobry den

musim poznamenat ze je radost to tu citat poucnejsie ako google ;)

vysadenich tento rok 54 stromov vsetko mozne Juzna strana jemne padajuci svah v karpatoch cca 270nm

chcel by som sa spytat ako je to s vetrom a broskyne? niekde som sa docital ze im to vadi.. proc lamu sa?

tieto uz mam :

AMSDEN
BENEDICTE
Fruteria
Harbinger
PRINCESS
ROYAL GLORY
Suncrest
VISTARICH® Zainobe
Kernecht vom vorgebirge
avalon pride
jayhaven
Cresthaven

neviem sa rozhodnut ale asi vsetky zozeniem ;) tak mi poradte ktoru?

RH

SYMPHONIE
ROYAL GEM
Fairhaven
Halehaven
Sunhavenu

dik za odpoved ;) prikladam foto Cresthavenu (2 rocny)

Cresthavenu
Cresthavenu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.67 (?), 24.11.2016 16:53
Trochu mi tam chýba Flamingo - môžem odporučiť. Aj tohtoročné jarné mrazy zvládlo bez ujmy (foto). A ak môžem 1 otázku: čo s tým budete robiť keď Vám tie stromy začnú rodiť (?). IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 24.11.2016 17:07

Zdravím Juraji, máte celkem slušný sortiment.K ranému Harbingeru si pořiďte Sunhaven, u mě je výborný.Z pozdních určitě zvolte Symphonii je tady hodně chválená, já jsem spokojený i s Halehavenem a Fairhavenem.Pokud mohu doporučit, tak je zkuste na GF-677 z Agrofructu Čierna voda, stromky posílají i na dobírku a jsou v perfektním stavu, mají tam i mou srdeční záležitost Burbank July Elbertu.S tím větrem to není až tak zlé, stromy se nesmí nechat přeplodit, jinak se jím lámou větve i při letním vánku, horší je to se studenýmí severovýchodnímí -západnímí větry, v zimě můžou broskvoně vymrzat.Cresthaven máte výstavnísmiley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.216 (?), 24.11.2016 17:54

Modřinku. Spolu s Cresthaven která zraje později kvalitou plodů a chutí moje Top odrůda.  j.c.

RH je snad povinnost  :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 24.11.2016 18:28

mival jsem asi 10 odrud nyni jen Hanbirgr  Redhaven Synfonije

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.204 (?), 24.11.2016 18:57

Odporucam Symphoniu. Royal Gem je etraktivny hlavne nacervenalou duzinou a dlho drzi v tvrdom stave, vylsachetny pre markety, rozhodne neurazi ale inak ani nevynika, akurat je citlivy na jarne mrazy (ako vsetky zaiger broskyne). Na Vasom mieste by som ale kupoval stromceky bud na silnejsich podpnikoch, alebo sa o ne viac staral - zavlaha, hnojenie. Ten stromcek na foto vyzera na 2-rocny dost uboho, slabo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kamil Hasman - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 159.233 (?), 24.11.2016 19:16

Ve Vašem výběru mně chybí Favorita Morettini 3, Flamingo a Sunhaven jsou sázkou na jistotu, s nimi nemůžete šlápnout vedle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika