Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

pan PavelCZ je skutecne velmi blizko pravde. mam sve pochybnosti o tom ze by Tardibelle ze Spomysle byla prava, ale to jsem tu jiz v minulosti zminil. Prava Tardibelle u nas neni nepestovatelna, ale skutecne dozrava pozde - nikoliv prvni, ale posledni dekada zari, kdy teplo na radne chutove vyzrani uz neni.A to je Pavel CZ z vyrazne lepsi lokality nez jsme mi z Cech. V dobrem roce zmekne, zavoni, ale chut tam uplne nebude. Nicmene na prodlouzeni broskvove sezony a pokud mate dobrou lokalitu a neocekavate kulinarsky majstrstyk, tak se pestovat da. Ale jak jsem zminil - Tardybell ze Spomysle nebude Tardibelle napr.z Battistini. Kazdopadne preji at Vam ta Vase odruda dozraje do co nejlepsi chuti.

Tomas

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika