Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ikdyz je Harbinger ranný, dá se ho svou mrazuvzdorností srovnat s odolnou FM3??? Ano rannost asi na kvalitě plodů nepřidá, ale jak říkám, tu ted neřeším...

Po dlouhých hledáních mám jako etalon mrazuvzdornosti Primissimu Delbard, byt tuším, že ji zde někdo na foru označil již jako dávno překonanou odrůdu s menšími plody... no snad me nezklame :-D

Stromky mám na podnoži, rakoniewická, semenáč, BSB2, tak jsem zvědav, jakou udělám zkušenost. Dělal jsem si i rozbory půdy, ale šedá je teorie... zelený je strom života :-D

My se koukáme na Ostrý, taktéž jižní stěna (bohužel nevytápěná hospodářská budova, tak snad aspoň to závětří pomůže)...není možné že bych konečně tu smůlu neprorazil :-D

Děkuji za odpovědi!

P.S.: Pane Jane, šlo by na Vás email??

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika