Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nic jsem zatím nesháněl, ale doufám, že se dá sehnat nějaké menší balení hašeného, nebo nehašeného vápna. Přinejhorším bych si nehašené vápno ve vodě "uhasil" a po vychladnutí bych směs promíchal a použil na jíchu. Jak pán na začátku vlákna zmiňuje 8 dkg vápna na 5 litrů vody. Ovocnář, který si každoročně jíchu míchá, jistě poradí, co kde koupit. Plánuju použít jíchu nejdříve na podzim po opadu listů broskvoní. Docela se těším na to pořádné obarvení letorostů, kde můžete dobře vidět, jestli jste někde nevynechal. Hydroxidem měďnatým jsem při poslední aplikaci dvakrát bral jen údajně choulostivou Elbertu a na ní je ten zaschlý Champion alespoň trochu vidět.(40 g na 10 l), jinde jenom sem tam. Co se týče Bordeauxské jíchy, tak staré uhašené vápno na zahradě ve vodě mám, ale určitě by se lépe odvažoval prášek, než lovit z vany na zahradě trochu kaše.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika