Kdy s truhlíky ven?



host - 119.244 (?)
14.5.2008 8:40

Milé dámy! Děkuji za krásné počteníčko   a samozřejmě skvělé informace! Moje rajčátka tedy taky pošupajdí na záhon. Mějte se krásně s kloboučkem i bez... Zdravím všechny kytky zahradnické Jitka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 2.5.2008 22:01

A paní Mílo, vítr ať si klobouček nechá, veeeeelikánskou svíci zapálím, modlidbičku se naučím,jen ať už nemrzne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.205 (?), 2.5.2008 23:48

A máte "recht". Klobouček větru jako mouku meluzíně a modlitbičku "Matce přírodě" a svíčku pro sichr. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 13.5.2008 12:38

Ahojky všem, tak jak to u Vás dopadlo.Zítra je poslední zmrzlík.a.hurá, žádné stěhováky ani netkanku jsem nepořebovala.Zabrala ta babská zaříkávadla, modlidbičky a svíce také u vás?Jo, klobouček i koště mám už nové, pěkně zabalené a schované ve stodole na příští rok!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 14.5.2008 7:56

Milá Micuko!

Jeliož jsem letos nepodcenila předletovou přípravu, vše proběhlo též v klidu.

Kytičky se vesele slunní venku na parapetech, na terase i na záhoních. Přežily i rajčata. Prostě paráda...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.244 (?), 14.5.2008 8:40

Milé dámy! Děkuji za krásné počteníčko   a samozřejmě skvělé informace! Moje rajčátka tedy taky pošupajdí na záhon. Mějte se krásně s kloboučkem i bez... Zdravím všechny kytky zahradnické Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 30.96 (?), 14.5.2008 9:41

Ahoj všichni, úplná pohoda. Venku mám nejen truhlíky, ale vysázená rajčata, salát. okurky a ted tam šoupnu ještě cukety, patizony a dýně-už jsou otužilé. Jen nevím, jak s melouny. Otužené jsou, ale zkouším je letos poprvé, navnaděna z tohoto fóra. Ale možná je tam dám taky, oni budou v záhonu lépe pokračovat. Jinak jsem ráda, že modlidbičky se svíčkama a zaříkávadla zabraly. Víme, jak příště na to! Mám připravené kšiltovky a koště nádherné staré proutěné nebo klasika tyč a snad rýžová stébla. Jen mi nebylo jasné, kam s tím. Ta stodola je dobrý nápad, uložím to taky tam. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 14.5.2008 11:02

Ahojky, tak jsem ráda, že to dopadlo dobře.Ale řekněte, není to fain takhle si psát, občas se pobavit, vyměnit si zkušenosti, než nějaká rozvášněná diskuze??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 22.117 (?), 14.5.2008 11:31

Určitě máte pravdu, ale je fakt, že i přes můj pokročilý věk občas zapomenu, že mi dávno není 20, když nějaký "děd Vševěd" uvádí svá moudra bez opravdové zkušenosti a nechám se vyprovokovat. Je to hloupé, ale občas se to stane. Měl pravdu p. Vysloužil, že radši diskutuje o zahradě apod..Lékaři a ti, co ne vlastní vinou ani z přecitlivělosti je musí častěji vyhledávat se těm tématům vyhýbají. Sypu popel na hlavu a budu se snažit. Krásný sluníčkový den. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 14.5.2008 11:52

Ale paní Mílo, to není třeba to je přirozená obrana proti lidské hlouposti! Takto ujíždíme každý.A hlavně ten, kdo ví a zná a na vlastní kůži zkusil.Ale z jiného soudku, všechno krásně roste nádherně mi kvetou orlíčky a zápleváky, které jsem minulý rok ze semínek vypěstovala.Jen jeden smutek mám durman se neprobouzí, krásný 1,5 m (teda asi byl) Udělala jsem možné i nemožné a stále nicTak mu dám šanci do konce května a jestli nic, tak na něj zavěsím černé mašle ,objednám plačky a pohřbím ho, asi do kompostu.Marcelko třeba ten černý kostýmek ještě využijete!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.15 (?), 14.5.2008 14:03
A ja truhlik uz mam truhliky venku tri tydny.Previsle muskaty 70ks jsou nadherne rozkvetene jen v kvetinaci stojaty muskat je nejaky cerveny asi mu byla trochu zima... hezky den preje Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika