Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, minulý rok jsem měla poprvé million bells a naprostá spokojenost. Milují přímé slunce, čím vím slunce, tím víc kvetou. Barevná kombinace viz. foto. Jediná nevýhoda je, že se nesmí ostříhat. Já je zkrátila, protože převis byl moc velký a potom už téměř nekvetly. Problém byl v tom, že jsem je měla na okně u sklepa a převis už neměl kam růst. Letos jdu do vzpřímených červených muškátů a příští rok, až postavíme balkón tak na něj dám zase million bells a budu doufat na tak pěkný růst jako loni a na dlouhé převisy. Výhoda million bells je, že se neodstraňují odkvetlé květy. Co mi nikdy nešlo pěstovat jsou petunie- zhruba po měsíci začnou vadnout a schnou jim listy, i přes dostatečnou zálivku a hnojení. Petunie už tedy nikdy nekoupím, nevím jestli by byly třeba lepší surfinie. Slyšela jsem, že ty narozdíl od petunií rostou bez problémů. Spíše bych potřebovala najít něco na to sklepní okno= něco, co neroste moc do výšky a vytváří max. 20cm převis.. Někdo nějaký tip? Okno je malé a chci, aby šlo do sklepa světlo (truhlík tam být musí celoročně, protože jinak na okno choděj ´´čůrat´´ kočky od souseda :()

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika