Dřevník s pergolou ala treláž



ITBrno - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 198.91 (?) 
8.10.2022 22:44, zobrazeno: 1023x

Je libo zahradní pergolku či treláž v zahradě? Dokonce i se skříňečkou na pívínko či štampelku? Nic není problém.
Dřevo v Bauhausu? Ani omylem, trámek 10x10 za 7 stovek? Zloději.
Kolega dodal dřevo ze svého lesa po kůrovci, trámek za 150, že je popraskanej, mno a, mne to v zahradě nevadí. A šlo se na věc. Takže objednat dřevo, vytahat zase vše do kopca, obrousit, předtím vybetonovat patky, ano vytahat tvárnice, písek, cement, armovací tyče, nj posilka ve 40. dobrá.
Zase žádný plánky, prostě z hlavy jak to padne a hotovo. Natřu to a na jaře tam šoupnu něco k pnutí a je to.

PS: A ano, dá se to postavit v jednom člověku (vše dělám sám), chce to čas, 2-3 svěrky a trpělivost.

Tak ať se daří 

Zdraví ITB












Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 91.196 (?), 9.10.2022 6:48

yes, a to si klidně iks krát vynásobtewink! Za Vaším PS jsem četl: 2-3 svědkyblush-no, dnes bych se už tomu nedivillaugh. Moje PS: hrkne-li tam u Vás zcela vyjímečně více mokrého sněhu, je spád takový, aby tento sjel dříve než skončí v kotlíkucool? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ITBrno - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 198.91 (?), 9.10.2022 8:55

Krásnou neděli přeji, mno já to zatím nebudu zastřešovat, takže sklon mě netrápí a v kotlíku budou i nadále jen samé dobroty :-) 

Ale hraji si s verzí, že bych to částačně zastřešil lehkou krytinou, ale zatím to vypadá že tam dám pnout něco, aby se to časem zazelenalo. 

PS: Pokud dám krytinu, zase bych musel dát rýnu, zase koupit nádrž na vodu a už to zase jede :-) 

ITB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 91.196 (?), 9.10.2022 11:18

laugh-sem Vám nechtěl v neděli přikreslit na Váš mladý obličej vrásku, ale moc se mi líbí, jakým směrem se ubírají Vaše myšlénkywink. A z té střechy by se dalo do nádrže v lítě skákat, klouzat nebo sjíždět tobogánem, v zimě nejen na lopatě, krajem by se nesly žabovřesky...cheeky Fantazie jede naplno-až tak, že přemýšlím, jestli ty smažené houby, co jsem pojedl nebyly jen bedlycool. No nic, pomalu půjdu na Velkou-tedy pardubickou-mám neblahé tušení, že se na ní cosi semeleblush, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika