Příspěvky uživatele - ITBrno

Kdoule, 13.10.2022
Mám kdouli cca 312 m nad mořem, a nějak to roste, letos jsem měl první plod tak uvidím, neházel bych flintu do žita
Dřevník s pergolou ala treláž, 9.10.2022
Krásnou neděli přeji, mno já to zatím nebudu zastřešovat, takže sklon mě netrápí a v kotlíku budou i nadále jen samé dobroty :-)  Ale hraji si s verzí, že bych to částačně zastřešil lehkou krytinou, ale zatím to vypadá že tam dám pnout něco,... celý příspěvek >
Pyramida na jahody, 8.10.2022
Dobrý večer, jsou to desky z recyklovaného plastu, dají se koupit v bauhasu nebo přímo od zdroje. Investice je vyšší, ale asi to vydrží, nemusí se natírat, mrazuvdrorné, takže asi tak Zdraví ITB 
Dřevník s pergolou ala treláž, 8.10.2022 Obsahuje fotku
Je libo zahradní pergolku či treláž v zahradě? Dokonce i se skříňečkou na pívínko či štampelku? Nic není problém. Dřevo v Bauhausu? Ani omylem, trámek 10x10 za 7 stovek? Zloději. Kolega dodal dřevo ze svého lesa po kůrovci, trámek za 150, že je... celý příspěvek >
Švestky 2022, 26.8.2022
Zdravím do Pardubic, začínám zjišťovat, že mám na zahradě tolik stromů, který mě prodejce prodal pod názvem odrůdy který uvádím, až sem překvapenej jak vysoká míra nepravdivosti toho je.   Mno nicméně ve finále vše dopadlo dobře,... celý příspěvek >
Švestky 2022, 26.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi,  tak švestičky Domácí velkoplodá, Stenly sklizeno, letos byla pěkná úroda na tak mladý stromečky. A teď už čekám na posledního mohykána Jubileum, ta je taky obsypaná.  Když to zhodnotím, bohatá úroda byla. Tak ať... celý příspěvek >
Kukuřice - nemoc?, 3.8.2022
Moc díky ITB
Kukuřice - nemoc?, 3.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, prosím pěkně takhle mě vyrostla zatím jedna kukuřice na zahradě, nevíte někdo co to je za problém? Moc díky ITB
Švestky 2022, 2.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, tak co přátelé a milovníci švestek, jak se vám daří s vašimi miláčky, já mám po sklizni rané odrůdy Kalipso a musím říci, že letost byla vynikajicí. Teď očekávám Jubileum a domací velkoplodou a Stenlyho.  Ať se... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 20.7.2022
Zdravím paní Lído, díky za skvělý tip. Vypadají zatím nejpodobněji. Už asi nezjistím co to tedy přesně mám, ale ve výsledku jsem rád, že chutnají skvěle. Tak teď už jen čekám, až mne vyroste teda opravdová Williamska červená :-)  Ať se... celý příspěvek >
Švestky 2022, 18.7.2022
Zdravím Petře,  určitě je to Kalipso tedy kříženec čačanské a opálu, a tu druhou co jsem kupoval jako mládě, vypadá stejně. Nevzpomínám si, že bych fotil nějakou na dlani, většinou sem frknu celý strom nebo detail, ale na dlani teda... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 18.7.2022
Zdravím Petře a máte nějaký lepší tip co by to mohlo být? Která hrušeň má 17.7. své plody zralé? Ať se dívám kam chci tak žádná a jediná nejrannější hrušeň jsem našel Červencová a ta podle obrázku to teda určo není. Dle mého názoru, je to nějaká... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 18.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, nejsem si jistý už teď ničím, ale stromek jsem kupoval v dobré víře jako Wiliamsku. Jinak chuť, sladoučká, maslová, a jsou to takový pidi hruštičky. Posílám foto jak jsem ho koupil plus včera 17.7.2022 jsem tři vzal na chuť... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 17.7.2022 Obsahuje fotku
Tak letos poprvé jsem měl možnost ochutnat Wiliamsovu hrušku. Mám na mladé hruštičce pár pidi plodů, ale ta sladoučká chuť je k nezaplacení. ITB
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 17.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, hruštička Obelisk ze Starkla, má letos moc hezky nasazeno. Posílám foto Ať se daří ITB
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika