Spojka na zahradní hadice 1´´



host - 159.114 (?)
24.7.2015 10:05

Ale jit by to melo v pohode protoze plastove spojky maji 27,5 viz Spojka hadicová K-278. Akoratze vnitrni prurez maji tyhle plastove jen 19mm a ta vyse navrzena Cu trubka 28 ma vnitrni prurez 25,5mm (a 5 cm vyjde do 10 Kc, pokud vam ji nekde prodaji v takto malem mnozstvi (metr stoji 190,-). Kdyby se to snad smekalo, udelal bych hranu z cinu nebo povrch zdrsnil...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 159.114 (?), 23.7.2015 10:30
Jde to ale mz kapat, tesneni je totiz uplne jinaci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.34 (?), 23.7.2015 22:18
sice staré téma, ale přidám své postřehy - jako sociální variantu jsem měl nařezané kousky 40mm plastové odpadní roury - staré silnostěnné hadice tam pasují natěsno, laciné economy jsem musel omotat páskou. výhodou je, že nezmenším průměr jako u jiných spojek, které se strkají do hadice. není to na tlakové čerpání, ale to mi nevadilo. jiank používám takové ty trny, co se k sobě sešroubjí převlečnou maticí. klasické rychlospojky jsou docela drahá legrace. letos jsem sehnal postřikovací nástavec přímo na coulovou hadici, výborná záležitost a výborný průtok. na tuto hubici mi pasuje i plastové kropítko z nějaké polské konve, to se taky občas hodí. co by se mi líbilo, ale zatím jsem nesehnal, tak obdelníkový postřikovač taktéž na coulovou hadici, to jsem neviděl nikde. z oněch 400mm šedých trubek jsem si udělal zavlažování - 4kou vrtákem navrtal zkusmo pár děr, z kubíkové nádrže mi samospádem teče hadicí voda do 6m této trubky. pokládám do řádků mezi rajčata nebo okurky. Petr
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 159.114 (?), 24.7.2015 9:52
Do coulky trubky strcite trn z toperarske Cu trubky 28mm, nebo se pletu? Kdyby to neslo, dat hadici do horke vody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 159.114 (?), 24.7.2015 10:05

Ale jit by to melo v pohode protoze plastove spojky maji 27,5 viz Spojka hadicová K-278. Akoratze vnitrni prurez maji tyhle plastove jen 19mm a ta vyse navrzena Cu trubka 28 ma vnitrni prurez 25,5mm (a 5 cm vyjde do 10 Kc, pokud vam ji nekde prodaji v takto malem mnozstvi (metr stoji 190,-). Kdyby se to snad smekalo, udelal bych hranu z cinu nebo povrch zdrsnil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 15.7 (?), 24.7.2015 12:05

lepsie mat rozvody PP hadicou, ktora sa ma zakopat. Tam nie je proble kupit spojku. Na hadice vacsich rozmerov maju spojky jazierkari. Aj okolo 5-6 cm priemer...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 185.138 (?), 25.7.2015 0:33

Poraďte, prosím, je některý současný systém spojitelný s rychlospojkami OPMP Nové Zámky? Je to na rychlospojky, ale širší, možná jako Gardena Profi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika