Hadice na více než 2 sezóny



jz77f - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.145 (?) 
8.4.2022 8:31, zobrazeno: 945x

Dobrý den,

doteď jsem používal levné zelené půlcoulové zahradní hadice. Po pár letech jsou na vyhození. Můžete mi prosím poradit hadici, která neztrvdne? Děkuji.

jz77f

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 95.114 (?), 8.4.2022 9:55

Dobrý den. Napíšu to možná tvrdě, ale každá, na které nebudete nešťastně šetřit. Sám používám hadice a některé mají jistě víc jak 20 roků. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
obo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 99.186 (?), 8.4.2022 10:36

Problém je jinde. Problém je ten, že první výrobky jsou vždy dobré, neošizené. Postupem času se jde po ceně a hadice tvrdnou, plastové židle praskají, elektronika v přístrojích odchází...

Mám plastové zahradní židle z 1992 a stále vypadají skvěle a nebyly v té době drahé  (jedny z nejlevnějších). 30m zelenou opředenou hadici jsem si vzal před 5 lety ze sběrného dvora a je suprová. Tu co jsem koupil používám na jiné věci, ale ne na zalévání, protože jsem z té hadice na prášky. Stále se na několika místech skřípala, když byla bez vody...

Pan Dvořák na youtube, který žije v Číně 10 let s číňankou v jednom videu řekl zajímavou věc o které se zde ani neví a přitom je zásadní. Když přijede obchodník do Číny, že chce něco vyrábět, tak se určitě dohodne a určitě Číňan bude respektovat cenu za výrobek. Je totiž v jejich genech zakódované a krajně neslušné něco odmítnout, ba nesouhlasit třeba s tou cenou. On to vždy vyrobí. Když je hodně peněz, výrobek je špičkový a když málo, tak je výrobek takový, jaký je. Náš obchodník si mne ruce a zákazník nadává na Číňana. Konec vysílání laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
obo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 99.186 (?), 8.4.2022 10:47

Mimochodem. Když zkouknete jeho některá videa, tak si alespoň uděláte trošičku názor na Čínu. Jak to tam vypadá a funguje, či nefunguje. Kolikrát jsem na videa koukal s otevřenou hubičkou. Zde je to jen samé pomlouvání atd. Pan Dvořák je Slovák, takže mu budete rozumět. Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.199 (?), 8.4.2022 22:13

Chce to hadici s neprůhlednou vnitřní vrstvou, aby se tam netvořily řasy a pak takovou, která se neláme - ty jsou označeny po délce barevným proužkem. Měla by u nich být udána i provozní teplota (většinou -5 až +60).    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 189.109 (?), 11.4.2022 8:03

Doporučuji hadici White Line, zatím třetím rokem jako nová, plná spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika