zásilková zahradnictví



Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?)
25.10.2014 22:48

Nevíte, prosím, zda Lukon Bulbs zasílají i nyní? Mají totiž na stránkách uvedeno, že zasílají od února do května.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
   
host - 25.2 (?), 1.4.2013 20:46

Je celkem srandovní číst stesky na kvalitu e-shopů různých zahradnictví.Doufám, že ti jež byli s těmito doplnkovými službami zahradnictví nespokojeni přešli ke službám Zahradních center jež za ta léta vyrostla v každém okresním městě.- Jinak se ale musím zahradnictví zastat.Většina ma e-shop jako doplnkovou službu, hlavním objektem prodejů je přímý prodej, včetně vazby, zásilkový prodej se děje opravdu v době volnějšího provozu, případně po skončení prodejní doby. V době začátku vegetačního roku si diky zvýšenému tlaku zákazníků zahradníci berou i sezonni pracovníky a brigádníky, jež k zahradničině a květinařině vztah mají minimální nebo vůbec žadný.Není to na omluvu, každý živnostník si opravdu má své podřízené a kvalitu jimi odváděné prace hlídat.Ale nestalo se Vám něco podobného v pekařství, masně nebo kolonialu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.245 (?), 19.6.2009 14:45

Objednávám asi 6 let od různých firem. Za zmínku stojí pouze:

 Krulichovi, BASÍK, okrasne-rostliny /pí. Adrlová/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.74 (?), 29.6.2009 11:58

Dobrý den, objednávám taktéž cca 6 let rostliny poštou.

Nejčastěji (3-4x ročně) u Lukon Bulbs a potom u pana Basíka. Pan Basík je ovšem po všech stránkách č. 1 (popis rostlin, balení, komunikace, kvalita rostlin...), jen menší sortiment než Lukon Bulbs- proto u Lukonu B. kupuji častěji. Ale tam se taky občas leccos stane, nicméně to vždy nějak vyřešíme. Těším se na katalog, který by měl co nevidět dorazit. Přeji všem zdařilé a spokojené nákupy a radost z rostlin a ještě něco- méně slimáků v zahradě... Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 145.74 (?), 28.7.2009 8:01

Dobrý den, chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s www.prodejrostlin.cz. Docela mě zaujala jejich nabídka.Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 170.76 (?), 6.9.2009 14:30

Dobrý den, chci všehchny varovat před podvodníkem č.1. Provozuje e-shop stromkyakere.cz. Láká lidi na velmi nízké ceny. Několik desítek lidí už napálil. Ja osobně jsem mu poslala převodem z účtu 292 kč a naprosto žádná reakce. Telefon, mejly, ICQ mlčí... POZOR na něj!!! Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.4 (?), 19.4.2013 20:19

no jo, ale zahradní centra mají jen očekávanmý sortiment, speciality se získávají právě na e shopech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.16 (?), 25.4.2019 20:10
Aby sme iba nenadávali - v okt.2018 som zasadil hrušku Abate Fetel na dulovom podpníku. Keďže som ju nevedel inak zohnať, tak som si ju objednal v zâsielkovom záhradníctve (v tom najväčšom). Prišiel dobre zabalený kvalitný výpestok s robustným kmienikom a dokonca aj s pekne zapestovanou korunkou a dobrým koreňovým systémom. Hruška teraz na jar pekne vyrašila (foto), všetko "šlape" ako má. Bývajú (občas) aj takéto príbehy... IH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.92 (?), 22.8.2013 14:14

Ano, Krulichovi také doporučuji! Dělal jsem přírodní plot, koupit stromky thuje z baumaxu a většina jich odešla. Od nich byly všechny ok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.43 (?), 21.7.2009 9:09

 moje čerstvá zkušenost se   zahradnictvím Konvičkovi je hrozná, to, co mi přišlo v balíku na dobírku, jsem měla chuť vyhodit na kompost!!Jiné zboží, než jsem si objednala, dva stromečky zlomené, balík plný hlíny a plastových lahví. Na můj imail žádná reakce, dovolat se na některý z telefonů nemožné. Vím jistě - tam už nikdy nic neobjednám. Hanka Ústí n/Orl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 25.10.2014 22:48

Nevíte, prosím, zda Lukon Bulbs zasílají i nyní? Mají totiž na stránkách uvedeno, že zasílají od února do května.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika