Přelitý trávník



host - 31.129 (?) 
27.4.2013 10:27, zobrazeno: 6750x

Dobrý den, před týdnem jsme zasázeli nový trávník a pravidelně ho zalévám, místy se ale rychle vysouší a v jednom místě je pořád vlhký a nic na něm ještě nevylezlo.Je možné že je v tom místě přelitý?tak nevím jestli mám pořád zalévat?ale co zbytek trávníku, ten je suchý a zalít se musí.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.222 (?), 27.4.2013 16:00

Nic nevylezlo nikde nebo jen na tom vlhkém místě? A proč je vlhké? Není to tím, že je ve stínu? Pak by to bylo spíš tím stínem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 31.129 (?), 27.4.2013 16:13

Nevylezlo to jen na tom vlhkém místě, a to místo právě není vůbec ve stínu, celý den na to paří slunce a naopak to strašně rychle vysychá kolem stromu (třešeň).A na obalu píší, že semínka nesmí vyschnout, tak to pořád zalívám a nevím no.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?), 27.4.2013 16:17

Nechte přírodu trochu svému osudu. Ona sama ví co dělat. Však ono to tam jednou vyleze. Chce to trpělivost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.35 (?), 19.5.2013 17:23

Hodně to záleží na teplotě. Na jaře jsem čekal i 3 týdny, než tráva vylezla, nyní to je za týden již venku. A vlhké místo trávu nepoškodí, ba naopak, roste jako z vody. Mě nejlépe roste tráva u přepadu z jezírka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika